Jump to content

Zatvaranje doo


Marina19

Preporučene objave

Troškovi zatvaranja - d.o.o - a, su različi ti.

ovisno, dali ima imovine - potraživanja - dugovanja

i. dali če se morati otvori ti -Stečaj.

Prijenos poslovnih udjela če se i dalje - ovjeravati kod Bilježnika.

Ove novine - vezane uz - Žig..se odnose na poslovanje - 

između dvije ili više pravnih osoba.

poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani gosp.Frenki zg,

 

Molila bi Vas za kratak savjet vezano za zatvaranje firme doo: dakle firma je uredno poslovala zadnjih godinu dana otkada je otvorena, plaćeni svi nameti, doprinosi i ostalo no neisplaćene neto plaće prema mužu koji je bio prijavljen te neisplaćen zakup poslovnog prostora i prostora sjedista (roditelji vlasnici pa nije bilo zurba). Uslijed nedovoljnog prometa, rađene su više puta pozajmice koje su uvijek pokrivale troškove, ništa iznad. Prometa od poslovanja nije bilo i zato su rađene pozajmice, nadajući se uzaludno boljem sutra... Muz i ja smo po 50% suvlasnici osnivaci, ja direktor.  Moje konacno pitanje je da ako opet kroz vecu pozajmicu uspijem platiti preostale dugove (zakupe i place) da li ikako mogu izbjeci stečaj ili je neizbježan? Pitam jer mi djeluje likvidacija kao lakse i jeftinije rjesenje, također prodaja firme bi dosla u obzir, ali s obzirom na dugove, ne vjerujem da bi je itko zelio kupiti....

Unaprijed puno hvala

Jedna razočarana poduzetnica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U slučaju da podmirite sve dugove ( vidljive na -fini ) i ,ako nije pokrenut - pred - stečajni postupak ,,

to znate po tome - dali su vas sa Suda tražili da donesete - Prokazni -  popis imovine...do stečaja Neće doći.

Koliki je - Ukupan  dug Firme..? - to mi napiši te u Poštanski pretinac, , i nešto za kontakt..

Jer, postoji način ,a i Zainteresirani klijent za preuzimanje Firme u trenutnom Stanju.

Kako..i..ostalo..to sve dogovorite sa Osobom koja bi preuzela Vašu Firmu.

Ujedno, to vam je - i Naj brži i Naj jednostavniji način da se riješite i Firme i njenih Obaveza.

Poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija