Jump to content

kako pred drugostupanjsku?


beni

Preporučene objave

Ako je u pitanju visok stupanj invaliditeta, oni sami pozovu da pristupite drugostupanjskoj komisiji. Ja sam se zalio na prvostupanjsko rjesenje, i u zalbi trazio da budem nazocan na drugostupanjskoj komisiji, pozvali su me, radilo se o 90% stalnom invaliditetu (prije sam imao 80% stalno). Svo vrijeme su mi izmedju ostalog davali invaliditet za PAREZU peroneusa, a geler mi je otkinuo misic skupa sa zivcem, a to je PARALIZA peroneusa, pa sam tu nepravdu isao ispravljati, htio sam da mi objasne kako to moze biti pareza.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , esigente je napisao:

Ako je u pitanju visok stupanj invaliditeta, oni sami pozovu da pristupite drugostupanjskoj komisiji. Ja sam se zalio na prvostupanjsko rjesenje, i u zalbi trazio da budem nazocan na drugostupanjskoj komisiji, pozvali su me, radilo se o 90% stalnom invaliditetu (prije sam imao 80% stalno). Svo vrijeme su mi izmedju ostalog davali invaliditet za PAREZU peroneusa, a geler mi je otkinuo misic skupa sa zivcem, a to je PARALIZA peroneusa, pa sam tu nepravdu isao ispravljati, htio sam da mi objasne kako to moze biti pareza.

Znači žalba na 1. stupanj? A ako mi prvi da 100% opću što ću se žalit? a onda ovi skinu a nisam ni bio kod njih.

Dobro žalim se u svakom slučaju.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija