Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

Amilov

Brisano poduzeća ... Što dalje?

Preporučene objave

Nakon stečaja poduzeće mi je izbrisano iz sudskog registra. O tome nisam dobio nikakvu obavijest već sam slučajno provjerom došao do tog podatka i obavijesti na web stranici trgovačkog suda u Rijeci.

Sad, slijedi pitanje ... što dalje?

Kako sam ja osobno bio zaposlen u tom poduzeću za vrijeme trajanja stečaja trebam li se odjaviti sa zdravstvenog i mirovinskog. Mogu li baciti hrpu dokumentacije koju posjedujem od zatvorenog poduzeća. Što napraviti s transakcijskim računima. Sto pitanja a ja bez odgovora.

Dali bi se možda trebao obratiti sudu te tražiti pismeno rješenje. Nije baš da imam nekoga tko bi me mogao usmjeriti što i kako dalje.

Hvala.

Uređeno od Amilov

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Otiđite u Trg. sud - u sudski registar i tražite to riješenje.

Umjesto tog riješenja , može te tražiti - Pravni Status za navedeno trg. društvo.

Sa, time se odjavite, mirovinsko , zdrav. zatvoriti račun.. ostalo.

Ako je Firmi - Stečaj završen i ona više ne postoji.,svu dokumentaciju možete,,

na - stari papir.

Iako zakon nalaže da se poslovne knjige moraju čuvati - 10.g. od prestanka rada,,

iz - prakse - Niko više nikad za istu neče ni pitati.

Jer, prilikom otvaranja stečajnog postupka,postojao je - rok,,za sve vjerovnike,,

a tu se ubraja i -Država,,da iskažu svoje ,eventualno potraživanje.

Klijent je - Preminuo,,i o pokojnici ma - sve najbolje.:cuga:

poz.

Podijeli ovu objavu

˝ a tu se ubraja i -Država,,da iskažu svoje ,eventualno potraživanje ˝ .. hm

Kako sam planirao pametnije i s više iskustva krenuti nanovo zainteresirao sam se za poticaje prilikom samozapošljavanja. Tamo me traže od porezne da nemam dugova za prošlu firmu. Mislim da tu spadaju i doprinosi a ostalo mi je nešto dugova. Od ponedjeljka krećem u rješavanje tog problema pa ću znati više informacija.

Podijeli ovu objavu

Držva je - u skračenici - isto Vjerovnik, isto kao i bilo koji drugi dobavljač.

Vi, znate dali če ista u stečaju biti - namirena.

Ako hoče - onda niste dužni držvi za - Doprinose. - provjeri te.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad