Jump to content

Kazna za ne dostavljanje podataka vozaca


AStaSad1234

Preporučene objave

Pozdrav, radi se o vozilu kojeg sam ja vlasnik i kazna je za nepropisno parkiranje. Zanima me kakav je to prekrsaj ako sam te kazne platio u roku 3 dana(uplatnica koja te ceka ispod brisaca) i nikada od mene nije trazeno da dostavim podatke o vozacu vozila koji je to pocinio. Mislim ocito je da sam to bio ja kad je kazna placena sa mog bankovnog racuna. Sada mi stoji kazna 2000kn jer nisam dao podatke koje ponavljam nisu ni trazili. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na obavijesti koju si dobio i prema kojoj je plaćeno piše da dostaviš podatke ili platiš i dostaviš potvrdu o plaćanju.

Vjerojatno nisi dostavio potvrdu da si platio, a njima nije proknjiženo, pa misle da nisi niti platio niti dostavio podatke.

Sad si dobio prekršajni nalog za nedavanje podataka? Ako jesi, pošalješ prigovor (imaš na ovom linku forme prigovora) u kojem objasniš da si platio 1/2 kazne u zakonskom roku i u prilogu dostavljaš kopiju uplatnice/potvrde o plaćanju. Postupak bi se tada trebao prekinuti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija