Jump to content

Alimentacija


Natalija Babic

Preporučene objave

Bolje Vam ga je ovršiti, nego prijaviti....

Odete u FINU i podnesete Zahtijev za izravnu naplatu temeljem dugovanja po osnovi uzdržavanja, koje naplate imaju prednost nad svim ostalim naplatama, a određenog pravomoćnom sudskom odlukom...

Ili, jednostavno, pokrenete Ovršeni postupak temeljem ovršne isprave protiv bivšeg, što je lošija opcija od prvonavedene...

Najlošija opcija bi Vam bila, kako navodite, kazneno ga prijaviti, za što su ispunjeni svi uvjeti, ali, djeca neće imati ništa od njegovog kažnjavanja, kao ni Vi, a pokretanjem izvravne naplate ili ovrhe, sigurni ste da će Vam, tj. djeci, dugovanje biti i isplaćeno, naravno ako bivši ima novčana primanja, ako ne onda nekim drugim predmetom ovrhe (nekretnine, pokretnine isl.)...

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

2009 pokrenula sud za DJETE alimentacija besplatni odvjetnik...presuda donesena 2012 do tada nije uplatio ni kune a tako niti nastavio do danas...2009 na sudu je izjavio nezeli druženje sa djetetom jer se ozenio i dobio DJETE...on jadan nema pa ok...evo prosla su godine PRESUDA O KOJOJ ME MOJ BIVSI ODVJETNIK NIKADA NIJE OBAVJESTIO SAM DOBILA U ARHIVI...cca 50 tisuća kuna od od 2007 do 2012 no kako po novom zakonu moje dijete gubi sve..do presude a sud nisam pokretala ..odvjetnik koji se nejavlja..nikad mi nije pomogao ili ista javio. .bivsem sam pustila da DJETE poraste da stane na noge jer je 2009 izjavio kako jedva brine o zadnjoj zeni djetetu a tako dala dusevni mir sebi i kceri...VRACAM SE JACA NEGO IKADA ..KCER CE SKORO 12 GODINA...NASLA ODVJETNIKA DALA MU PUNOMOC ..IDE KAZNENA PRIJAVA NA ODVJETNIKA KOJI SE OGLUSIO NA MENE,DJETE I TAJNO PRIKRIO MOJU PRESUDU A TAKO I OCU MOG DJETETA..STO OCEKIVATI ...DOK CEKAM DA SVE KRENE ..DO 2012 NECE MOC NIDTA ALU SE NADAM MAKAR OD 2012 PA NADALJE DA CU ISTA USPIJETI...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija