Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

Sign in to follow this  
Abccba

Udarac u stup parkirne garaže

Preporučene objave

Pozdrav, danas sam u parkirnoj garaži krivo procijenio i udario stup prilikom parkiranja. 

Šteta je minimalna, par ogrebotina na braniku, na stupu štetu nisam vidio. 

Zanima me budući da postoje kamere u parkirnoj garaži mogu li dobit nekakvu kaznu zbog toga i trebam li prijaviti osiguranju tu nezgodu? 

Vlasnik auta je moj otac, ja sam ga vozio, stvara li to problem dodatni ili je svejedno? 

Molio bih Vas za pomoć s obzirom da nisam nikad imao ovakvih iskustava prije. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Moraš se javiti vlasniku garaže, pa ako na stupu nema štete, sam popravljaš auto svog oca (nemaš što prijaviti osiguranju) i to je to.

Ako na stupu ima oštećenja, ono se nadoknađuje s police osiguranja automobila.

U svakom od tih slučajeva nije potrebno zvati policiju.

Ako se ne javiš, a ima štete i oni te prijave, dobit ćeš i kaznu za bijeg.

Podijeli ovu objavu

Hvala na odgovoru

Radi se o garaži na Langovom trgu u ZG, jel se onda trebam javit u ZG holding? Kakav je postupak kad im se javim, ja nemam nikakve slike stupa jel potrebno da to odem poslikati? 

Podijeli ovu objavu

Ok, super. Puno hvala

Još me samo zanima jel postoji neki rok u kojem to trebam prijaviti, jel u redu ako sutra to napravim? I jel bolje osobno otići ili mejl poslati? 

Podijeli ovu objavu

Rok je odmah kada se to dogodi, ali koliko stvarno imaš vremena ovisi o tome pregledavaju li oni kamere, ima li štete na stupu i je li netko drugi možda prijavio da je to vidio.

Odeš tamo, poslikaš stup i nazoveš ih, pa ćeš vidjeti hoće li netko dolaziti ili kako će to riješiti.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this  

• Online korisnici

No members to show