Jump to content

Upit u vezi slučaja


Controlyourself

Preporučene objave

Pozdrav,

Evo javljam se u vezi jednog cudnog slucaja,vozio sam auto a bio sam pod opijatima ja i tri prijatelja,zaustavlja nas policija(krimovci) i mene izvedu van dok su trojica prijatelja ostala u autu jedan od krimovaca mi je rekao da vidi da sam konzumirao nesto i da me moze testirati ako bude zelio.Ja sam mu priznao da sam konzumirao,nakon toga je slijedio pretres meni i u autu nisu nista nasli,ali prijateljima su nasli svakom po nesto i priznali su da je njihovo,meni su na licu mjestq rekli da sam slobodan a njih trojicu su odveli do mjesta u kojem smo bili (kod mene) i pronasli su jos necega i oni su isto rekli da je njihovo.Rekli su da su pokrenuli prekrsajni postupak jer nije bilo naznaka prodaje nego posjedovanje malo tezih droga.Sad mene zanima dali sam ja stvarno slobodan msm ne vodi se nikakv postupak protiv mene samo su mi zapisali broj vozacke i registracijske tablice ali nista drugo jer u mom vozilo i kod mene nije bilo nista.Pa me zanima hocu li ja mozda dobiti neki poziv na sud ili poziv kao svjedok ili dal ce se kasnije pokrenut neki postupak protiv mene iako su prijatelji uzeli sve na sebe krivicu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A cak da su i prekrsajni postupak pokrenuli, bio bi priveden, dobio hrpu papira, a da ne govorim o papirima i proceduri da je u pitanju kazneni postupak..tako da, protiv tebe se ne vodi nista, a niti ce (bar za ovu situaciju), jer ne salju se tek tako prijave bez da onaj tko je prijavljen to zna. Ti detalji koji su uzeti od tebe kao sto su registracija itd, mogu im posluziti za razne operativne svrhe, a i za eventualno precizni cinjenicni opis prekrsaja (zateceni sa drogom u automobilu reg oznake, vlasnika..itd)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija