Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

309

Kako se prijaviti za posao ako je suprug otuđio osobnu

Preporučene objave

309    0

Pozdrav!

U tijeku pokrenuta rastava braka. Suprugu sam prije rekla da sam našla posao i da trebam sakupiti papire.Novčanik je ostao u stanu kada me je izbacio iz stana pred očima djece.Naknadno sam ga tražila stvari koje sam dobila na zahtjev CZSS ali ne i dokumente.Tvrdi da sam ih izgubila,u životu nisam nikada izdubila osobne dokumente a nemam baš malo god. U prijavi moram priložiti kopiju osobne koju nemam. Moram prijaviti nestanak osobne,to znam ali isto tako da do dobivanja nove proći će do 2 mj. Meni je bitno da se zaposlim jer na temelju zaposlenja imam mogućnost dobivanja djece. Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Proći će manje do nove osobne,a može se priložit i onaj karton.a postoji i žurni i ubrzani postupak za dobivanje osobne,doduše malo skuplji.

A može se i policiji prijavit nevraćanje dokumenata.

Uređeno od sivko

Podijeli ovu objavu

Prije 36 minuta, 309 je napisao:

Prijava za natječaj ističe sutra.a tek ujuto mogu tražiti poništenje nove 

Kad je objavljen taj natječaj i koliko dana traje?

Podijeli ovu objavu

309    0

Objavljen je 19.  i traje 8 dana.

Da li na policiji odmah po prijavi da je izgubljena dobijem kartonsku? Jer ako dobijem mogu li njezinu kopiju priložiti uz svu ostalu dokumentaciju?

Podijeli ovu objavu

Kako je natječaj objavljen 19.10 i traje 8 dana, njegov istek pada na neradni dan tj. 27.10.2018., pa se za istek roka uzima prvi idući radni dan, a to Vam je sutra 29.10.2018. sve do ponoći. Znači, sutra odete na policiju i obavite potrebnu proceduru kod prijave gubitka osobne iskaznice. Karton ili što već dobijete prilikom ovog postupka, kopirate umjesto osobne iskaznice i zajedno sa ostalom natječajnom dokumentacijom šaljete u prijavi za natječaj.

Podijeli ovu objavu

A i ja bi samo napomeno, ukoliko postoji nasilje u obitelji, prijavite ga, a vama zakon o zaštiti od nasilja u obitelji jamči da uz pratnju policije pokupite svoje stvari.

Podijeli ovu objavu

309    0

Pozdrav!

Samo da javim da sam sve sredila,nova osobna gotova za 3 tj. Prijavi i ostalim dokumentima priložena kopija potvrde za izdavanje osobne. Držite fige da uspijem sa prijavom i da dobijem posao jer mi o tome ovisi skrbništvo djece.

Pozdrav

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad