Jump to content

ugovor na određeno i promjena radnog mjesta


grizli

Preporučene objave

Pozdrav! Molim za pomoć... Naime, već 2 godine radim kod istog poslodavca i imam ugovor na određeno (do 1.2.2019.g.) kao zamjena za godišnje odmore , u jednom dućanu gdje radim kao prodavač.

Međutim, dućan se zatvara, i to s 31.12.2018.g., dakle, mjesec dana prije isteka mog ugovora, a postoji mogućnost da me poslodavac premjesti u svoj drugi dućan.

Pošto se , dakle, mijenja mjesto rada ali unutar iste firme , treba li mi poslodavac dati novi ugovor na potpis zbog promjene mjesta obavljanja posla  ( jer ostaje mi još mjesec dana rada prema starom ugovoru )? Ili mi, jednostavno, može dati otkaz zbog novonastalih okolnosti?

Hvala na pomoći.

  

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U ugovoru  kao  mjesto obavljanja posla stoji trgovina koja se sada zatvara , pa mi je nejasno pošto imam vazeci ugovor na odredeno do 1.2.2019 a ova se trgovina zatvara 31.12.2018 , kakav je postupak odnosno sto mogu ocekivati ? Nacula sam da je najkasnije mjesec dana prije zatvaranja , poslodavac dužan obavijestiti sadasnje radnike u ducanu o premještaju. Istina ili? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija