Jump to content

pero perce

Preporučene objave

pozdrav,

u stambenoj zgradi od 10 stanova sam prikupila sve potpise suvlasnika za otkup dijela 5m2 zgrade... naknadu koju smo dogovorili uplaćujem u pričuvu tako su htjeli.

ono što me zanima dali kada radim kupoprodajni ugovor i priložim tu suglasnost (predstavnik stanara je skupljao potpise od svih) dali svi suvlasnici (njih 20) mora ići kod bilježnika ovjeriti svoj potpis ili je dovoljno da odem ja sa predstavnikom stanara kod bilježnika i on se kao predstavnik i svjedok tih potpisa potpiše na ugovor i sa tim se mogu uknjižiti... (etažiranje je u tijeku)

samo mi je nepoznanica dio dali svi moraju bilježniku (nadam se da ne jer neki nisu u hr, neki stariji su u domovima, nekima se sigurno nebi dalo hodati okolo za to...)

ako je netko prošao situaciju da mi ukratko hodogram natipka.

hvala

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Nažalost - Da, svi Prodavatelji i svi  moraju - Prodati svoj Suvlasnički dio.

Jedino, postoji mogučnost ,da Jedna Osoba npr. -Vi, sve njih obiđete, i da vam daju punomoč, koja

mora biti isto ovjerena - U, tom slučaju,ta Osoba po Punomoči prodaje njihove suvlasničke udjele.

Punomoč bi bila ista - za sve -samo se mjenja -Prodavatelj..pa nekima možete tu punomoč poslati,,neke običi

osobno. 

To je jedini način.. da oni svih 20 ne moraju doči i potpisati Ugovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija