Jump to content

Zahtjev za kredit (koji nemaju u ponudi)


bangica

Preporučene objave

Postovani, prije tri tjedna odlazim u banku.. kako imam status roditelj odgajatelj osobna bankarica uzima rjesenje, skenira I kaze da ce provjeriti jel mogu na temelju toga podici kredit.. nakon pet dana kaze mozete dobiti iznos rate do 1000kn tj 90000kn.. odlazim u banku, radi bankarica zahtjev, ispunjava podatke, otvara mi tekuci I ziro racun I nakon toga javim vam se kad mi vrate sa kreditnog odjela.. nakon deset radnih dana zove me voditelj poslovnice da mi je odbijen zahtjev jer oni uopce takav kredit nemaju u ponudi..

Dakle, otvaranje tih racuna me kosta sada 155kn.. kartice tekuceg I zira nisam ni aktivirala, a vec je minus na njima od 95kn.. 

Da li postoji nacin da dokazem da su me "natjerali" na prevaru da otvorim te racune? A trebala sam otvoriti zbog kredita, a zbog kojeg sam trebala prebaciti primanja kod njih..

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 53 minuta, bangica je napisao:

mozete dobiti iznos rate do 1000kn tj 90000kn

 

Prije 53 minuta, bangica je napisao:

takav kredit nemaju u ponudi..

Posjetite opet bankaricu, kažite ovo što ste naveli i s obzirom da ste kreditno sposobni, ( tako vam je barem bankarica potvrdila ),  tražite kredit koji imaju u ponudi. 

A kako ste već u minusu na kartici a nemate uopće priljev u toj banci ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , bangica je napisao:

otvaranje tih racuna

 

prije 13 sati , bangica je napisao:

voditelj poslovnice da mi je odbijen zahtjev jer oni uopce takav kredit nemaju u ponudi..

U pravilu banka otvara račun sa odobrenjem kredita, s vama su otvorili račun a zahtjev odbili, neprofesionalno od njih u smislu samog poštenja u dogovaranju.

Posjetite bankaricu, podmirite minus na računu i tražite da vam zatvore račune bez naknade za paket jer ga niste koristili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo mog iskustva: u jednoj uglednoj i velikoj banci u hrvatskoj (neću javno imenovati), čiji sam i klijent u to vrijeme namjeravao sam uzeti stambeni kredit. Odem u banku da se o svemu dogovorimo, naravno oni sve obećaju, upute me koju dokumentaciju treba donjeti. Ja skupim svu dokumentaciju, ovjreni kupoprodajni ugovor za nekretninu koju kupujem (dao sam kaparu) i to sve predam u banku. Oni kažu sve u redu, poslat ćemo procjenitelja da procjeni nekretninu da će sve biti riješeno za 10 dana. Nakon 10 dana zovu i kažu  da mi ne mogu dati kredit jer nekretnina za njih na vrijedi ništa, iako je njihov procjenitelj to procijenio 20000e i da negu kod njih dobiti nikakav kredit! Š0K! Napominjem klijent sam bio kod njih 20 godina, više puta veći iznos oročenih sredstava, stambenu štednju 15 godina nikada ništa dužan i to mi je bilo za zahvalu! Otišao sam u drugu banku i dobio kredit za tjedan dana bez problema. Zatvorio sam sve račune u bivšoj banci, čak su imali obraza nagovarati i nazivati telefonom  da ne  zatvorim račun.One reklame o ponudi kredita uopće nisu istinite i samo obmanjuju klijente. Svim prijateljima iznio svoje iskustvo i preporučio da navedenu banku zaobilaze u širokom luku. NIKAD VIŠE U NAVEDENU BANKU !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, ivistipe je napisao:

Evo mog iskustva: u jednoj uglednoj i velikoj banci u hrvatskoj (neću javno imenovati), čiji sam i klijent u to vrijeme namjeravao sam uzeti stambeni kredit. Odem u banku da se o svemu dogovorimo, naravno oni sve obećaju, upute me koju dokumentaciju treba donjeti. Ja skupim svu dokumentaciju, ovjreni kupoprodajni ugovor za nekretninu koju kupujem (dao sam kaparu) i to sve predam u banku. Oni kažu sve u redu, poslat ćemo procjenitelja da procjeni nekretninu da će sve biti riješeno za 10 dana. Nakon 10 dana zovu i kažu  da mi ne mogu dati kredit jer nekretnina za njih na vrijedi ništa, iako je njihov procjenitelj to procijenio 20000e i da negu kod njih dobiti nikakav kredit! Š0K! Napominjem klijent sam bio kod njih 20 godina, više puta veći iznos oročenih sredstava, stambenu štednju 15 godina nikada ništa dužan i to mi je bilo za zahvalu! Otišao sam u drugu banku i dobio kredit za tjedan dana bez problema. Zatvorio sam sve račune u bivšoj banci, čak su imali obraza nagovarati i nazivati telefonom  da ne  zatvorim račun.One reklame o ponudi kredita uopće nisu istinite i samo obmanjuju klijente. Svim prijateljima iznio svoje iskustvo i preporučio da navedenu banku zaobilaze u širokom luku. NIKAD VIŠE U NAVEDENU BANKU !!!

Slično se i nama dogodilo prilikom odobravanja kredita: procjenitelj je procijenio nekretninu na iznos iste visine kao ukupna kreditna sredstva, ali je banka procijenila da na temelju te procjene, a zbog mjesta gdje se nekretnina nalazi, oni mogu odobriti samo 80% iznosa zatraženog kredita i "pokriti" ga hipotekom, jer za njih kuća ne vrijedi toliko unatoč procjeni procjenitelja, a za ostatak smo morali dodatno uzeti gotovinski kredit, čime je banka dodatno zaradila na kamatama za gotovinski kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija