Jump to content

Uhvaćen sa marihuanom


Mario34

Preporučene objave

Postovanje,

nedavno sam uhvacen sa jointom od 0.6grama nije bilo toliko marihuane u jointu ali su policajci napisali da je 0.6grama bilo samo marihuane. Dobio sam poziv na sud na kojom pise da mi se izda kazna od 6000kn iako su mi policajci rekli da necu dobiti toliku kaznu jer sam mladi punoljetnik, nemam prihoda i nikad nisam optuzen bio za nista.

Sada me dosta strah pa me zanima ima li itko kakvu ideju sto ce biti otprilike samnom.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema te što biti straj, optužen si za posjed, ideš na Prekršajni sud, kazna je po zakonu od 5 do 20 tisuća kuna, ali ćeš po mojoj procjeni dobiti od 500 do 2 tisuće. Pročitao sam puno presuda sa istim karakteristikama i nikad nisam vidio veću kaznu za prvi prijestup i uz ostale olaotne okolnosti. A može ići i na liječenje, bez naplate kazne. Odazovite se na sud, izrazite kajanje, recite da niste ovisnik, da povremeno konzumirate (ako ne želite liječenje) i da to više nećete činiti. Zamolite za manju kaznu iz spomenutih razloga i izrazite volju da sve odmah završi i priznajte krivnju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 22 minuta, atomic95 je napisao:

Nema te što biti straj, optužen si za posjed, ideš na Prekršajni sud, kazna je po zakonu od 5 do 20 tisuća kuna, ali ćeš po mojoj procjeni dobiti od 500 do 2 tisuće. Pročitao sam puno presuda sa istim karakteristikama i nikad nisam vidio veću kaznu za prvi prijestup i uz ostale olaotne okolnosti. A može ići i na liječenje, bez naplate kazne. Odazovite se na sud, izrazite kajanje, recite da niste ovisnik, da povremeno konzumirate (ako ne želite liječenje) i da to više nećete činiti. Zamolite za manju kaznu iz spomenutih razloga i izrazite volju da sve odmah završi i priznajte krivnju.

Hvala ti na odgovoru 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Uhvaćen sa marihuanom

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija