Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

Sign in to follow this  
MadamM

ugovor o doživotnom uzdržavanju

Preporučene objave

Djed je samnom htio napraviti ovaj ugovor kako bi kuća ostala meni  no zbog problema oko vlasništva zemlje jer nije riješeno već je kuća na društvenom vlasništu. Pošto imam 2 brata sa kojima se ne mogu dogovoriti, a ne želw sudjelovati u plačanju dugova koje će deda ostaviti niti u odvjetničkim troškovima da se riješi to vlasništvo, a ne žele se odreći svog dijela u moju korist, a iato su u dugovima. Deda je u dubokoj komi i svaki ćas može skončati. Moje pitanje je da li ja sudkim putem mogu  provesti dedinu volju iako nemam na pismeno ništa, ali imam hrpu svjedoka, da kuća ipak se ne dijeli po nasljednom pravu nego po želji djeda. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 3 sati , MadamM je napisao:

da li ja sudkim putem mogu  provesti dedinu volju iako nemam na pismeno ništa, ali imam hrpu svjedoka, da kuća ipak se ne dijeli po nasljednom pravu nego po želji djeda. 

Bojim se da bi vaš zahtjev u opisanom činjeničnom stanju bio odbijen kao neutemeljen.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this  

• Online korisnici

No members to show