Jump to content
ChosenOne

Promjena stalne adrese

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Imam stalnu adresu u Rijeci, s time osobna i vozacka glase na tu adresu, selim se za stalno u Njemacku, treba li tamo u ambasadi mijenjati vozacku dozvolu zbog promjene stalne adrese?

Unaprijed hvala.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 18 sati , ChosenOne je napisao:

Imam stalnu adresu u Rijeci, s time osobna i vozacka glase na tu adresu, selim se za stalno u Njemacku, treba li tamo u ambasadi mijenjati vozacku dozvolu zbog promjene stalne adrese?

Zamjenit ćeš vozačku kod onih koji je u Njemačkoj izdaju.Rok je 6-12 mjeseci(kod njih ćeš provjerit)

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Similar Content

• objavio Adrega
      Pozdrav, 
      Majka sam malodobnog djetet od 9 godina koje je nakon razvoda 2012.g. povjereno na skrb i odgoj meni. Ocu je odredena alimentacija od 908,30kn mjesecno. Otac se prije dvije godine preselio u Njemacku i prije 13 mjeseci prestao placati alimentaciju za dijete. Nazalost, imam samo neke njegove brojeve mobitela i zadnje dvije adrese gdje je bio prijavljen, ali ne i trenutacnu. Nemam nikakve druge informacije. Cak ni njegov OIB. 
      Na koji nacin mogu pokreniti ovrhu i natjerati da placa alimentaciju?  Mislim da ima i neke nekretnine u Hrvatskoj. Koliko sam razumjela nadlezan je sud u Hrvatskoj. Koja je procedura s obzirom da je presuda postala pravomocna 2012.g?
      Hvala puno, 
      Adrega

• objavio Darko_1969
      Mora li otac i dalje plačati alimentaciju za dijete nakon 18 g života, koje živi van HR, konkretno u njemačkoj i nema nikakav kontakt sa djetetom. Molim pojašnjenje članka 290 (stavak 1, 2 i 3), kao i pojašnjenje članka 291 stavak 2. Postoji li neki interni ugovor između HR i NJ ili HR i EU koji se bave istom temom...
  • Online korisnici