Jump to content

oduzimanje oružja


kira

Preporučene objave

prije izvjesnog vremena iz moga oosbnog automobila ukradeno mi je oružije "pištolj",.prijavio sam nestanak policiji i postupak je tijeku,..no kako sam posjedovao i lovačku pušku ona mi je oduzeta ,lijepo molim dali su imali pravo i temeljem kojega zakona,.

Molim za žuran odovor i pomoć,,

hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imali su pravo, temeljem čl. 48. bivšeg Zakona o oružju, a radi se zapravo o preventivnom oduzimanju oružja do konačne odluke policije.

U konkretnom slučaju, s obzirom da imaju pokazatelj da ne držiš oružje sukladno propisima (ovo koje ti je ukradeno), odlučuju hoće li ti uopće biti dozvoljeno držanje ikakvog oružja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , drot13 je napisao:

Imali su pravo, temeljem čl. 48. bivšeg Zakona o oružju, a radi se zapravo o preventivnom oduzimanju oružja do konačne odluke policije.

U konkretnom slučaju, s obzirom da imaju pokazatelj da ne držiš oružje sukladno propisima (ovo koje ti je ukradeno), odlučuju hoće li ti uopće biti dozvoljeno držanje ikakvog oružja.

Neovisno o tome što pravomoćno u UP nije utvrđena moja odgovonost za krađu,..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u oduzimanje oružja

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija