Jump to content

Punomoć za TP / registraciju vozila - OBLIK


GoogleGuy

Preporučene objave

Pozdrav svima,

evo danas sam dozivio jos jednu "bedastocu" (barem iz moje perspektive) od djelatnika STP vozila, pa evo ovdje se dodjem malo utjesiti i poslusati tudja misljenja.
U firmi imamo 50-ak vozila i praksa je da svi vozaci zajedno s policom osiguranja dobiju "bjanko" punomoc za TP (nedostaju podatci vozaca, podatci vozila).

Danas sam dozivio da djelatnik STP nije prihvatio punomoc jer broj sasije nije bio unaprijed napisan na racunalu. Navodno se "nesto mijenjalo u 7. mjesecu" (citiram).

Gledao sam web CVH i ne vidim nikakve promjene u 7. mjesecu.

Misljenja, komentari, linkovi?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Navodno je problem bio sto je dio ispisan na racunalu, a dio rukom... sto je takodjer bedastoca.

Nazalost nisam bio u mogucnosti traziti da mi bilo tko sto pokaze jer TP obavljaju djelatnici koji duze vozila... tako da sam ja samo kratko popricao s covjekom i ostao zatecen. U takvim situacijama ide se linijom manjeg otpora da posao i radnici ne trpe, pa se onda uvijek "pogne glavom" i napravi kako djelatnici TP-a kazu... ali vec mi je toga pun k**** jer svakih 10 dana izmisle neki novi "mini propis" samo na razini svoje STP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija