Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Hrlee

Pomoć umirovljenicima Grada Zagreba

Preporučene objave

Kao nasljednik, imam pravo na obiteljsku mirovinu. Jedan od uvjeta je redovno skolovanje te sam isto prekinuo u 9 mj. Dakle od 10.mj nemam više pravo na obiteljsku mirovinu. 

Primao sam i pomoć Grada Zagreba u iznosu od 400kn mjesečno. Imam li prava na tu pomoć i dalje, ili isto tako nemam od 10.mj. kao niti obiteljsku mirovinu?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Je li ovdje bila u pitanju novčana pomoć umirovljeniku iz I. skupine tj. onom umirovljeniku kojem je mirovina bila jednaka ili manja od 900,00 kuna mjesečno, pa je na temelju toga ostvareno pravo na 400,00 kn pomoći mjesečno?

Podijeli ovu objavu

prije 1 sat, Borbena7 je napisao:

Je li ovdje bila u pitanju novčana pomoć umirovljeniku iz I. skupine tj. onom umirovljeniku kojem je mirovina bila jednaka ili manja od 900,00 kuna mjesečno, pa je na temelju toga ostvareno pravo na 400,00 kn pomoći mjesečno?

mislim da da, mirovina je bila oko 750kn

Podijeli ovu objavu

Prije 17 minuta, Hrlee je napisao:

mislim da da, mirovina je bila oko 750kn

Ukoliko je tako, onda osim prava na mirovinu, gubite i pravo na ovu novčanu pomoć koja je bila dodatak na tu mirovinu.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad