Jump to content

Dječja štednja


Masters55

Preporučene objave

Pozdrav, molio bih pomoć u vezi dječje štednje. Naime imam otvorene dvije dječje štednje u dvije različite banke u kojima sam jedino ja zakonski zastupnik u toj štednji. U jednoj banci sam nakon isteka dječje štednje novce prebacio na dječji besplatni tekući račun bez ikakve potrebe za potpisom drugog roditelja(razvedenog) ili suglasnosti suda, a u drugoj banci novac nakon isteka štednje ne mogu ko zakonski zastupnik podići sa te štednje bez potpisa drugog roditelje(potpis koji mi ne želi dati) tako da će taj novac koji nije mali biti potpuno u rukama djeteta od 18 godina(kada navrši). Kako će dijete time raspolagati tada je veliko pitanje i ja gubim bilo kakvu kontrolu nad time. Ako je to u interesu djeteta ne bi se složio, ali me zanima zbog čega sam u jednoj banci uspio prebaciti samostalno novce sa štednje na dječji tekući račun a u drugoj mi je to onemogućeno. Ovdje se ne radi o podizanju novaca ni većem ni manjem od 10000 kn sa čime sam vrlo dobro upoznat već samo u prijenosu sa štednje na tekući račun

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija