Jump to content

Zahtjev za jednokratnu pomoc


potrcko

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...
  • 7 godina kasnije...
Prije 40 minuta, Snekibeba je napisao:

Sve dokumente imam al pise tamo kratki opis zasto trazim.jednokratnu pomoc to me zanima ima li netko primjer kako da zapocnem pisanje

Samo navedete da zamoljavate da Vam se odobri jednokratna novčana pomoć zbog izuzetno teške materijalne situacije...napišete u svrhu (karikiram) kupnje zimske odjeće, obuće, možete navesti i radi kupnje potrebitog za pripremu, koliko-toliko, normalnih Božićnih i Novogodišnjih blagdana isl., priložite dokumentaciju koju posjedujete kao dokaz teškom materijalnom stanju, to je to i predate....

Ako tražite jednokratnu novčanu pomoć, rješava nadležni CZSS u roku od 15 dana, a ako tražite uvećanu novčanu pomoć, onda CZSS proslijeđuje Vaš zahtijev nadležnom Ministarstvu, koji ga je dužan riješiti u roku od 30 dana (negativno ili pozitivno)....

Sretno još jednom...!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Zahtjev za jednokratnu pomoc
  • 2 godina kasnije...
  • 9 mjeseci kasnije...
Na 15. 07. 2011. at 22:28, ninanana je napisao:

Na ovom linku imate pojašnjenje http://www.moj-posao.net/Savjet-Pravnika/70298/Novcana-naknada-za-bolovanje-duze-od-tri-mjeseca/,

a što se izgleda Zahtjeva tiče, šaljem Vam ga na PP.

 

LP

 

:mase1:

Večer, znam da je tema vec "stara" ali molim Vas jel mi mozete pomoci u sastavljanju zamolbe poslodavcu za isplatu jednokratne pomoci za bolovanje duže od 90 dana?! 

Hvala puno 😘

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , antonija0906 je napisao:

ali molim Vas jel mi mozete pomoci u sastavljanju zamolbe poslodavcu za isplatu jednokratne pomoci za bolovanje duže od 90 dana?! 

Pa samo napišete da pozivate poslodavca da Vam isplati solidarnu pomoć s obzirom da ispunjavate uvjete za istu, odnosno da ste na bolovanju koje traje duže od 90 dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Borbena7 je napisao:

Pa samo napišete da pozivate poslodavca da Vam isplati solidarnu pomoć s obzirom da ispunjavate uvjete za istu, odnosno da ste na bolovanju koje traje duže od 90 dana.

Uredu, hvalaaa Vam puno!!! Poslat cu zahtjev i nadam se da ce poslodavac ispostovati.. Inace, radim kod privatnika, pa ne znam kako on radi u tom slučaju... Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , antonija0906 je napisao:

Kao da posaljem, pa ce direktor o tome odluciti, tako da ne znam jel uopce imaju to u kolektivnom ugovoru

Ako nisu potpisnici Kolektivnog ugovora, moguće je da je regulirano i internim aktom poslodavca kao što je Pravilnik o radu. U svakom slučaju poduzeli ste sve što ste mogli, sada jedino možete čekati odluku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija