Jump to content

Nadoknada troškova


manipani

Preporučene objave

Pozdrav,

u kaznenom postupku koji se vodio protiv mene oslobođen sam od svih optužbi i sud je donio odluku da mi se vrate svi troškovi koje sam imao za odvjetničke usluge (na teret RH)

molim vas informaciju koliko se čeka na povrat novaca (rješenje je od lipnja 2018.) i dali ja mogu negdje osobno provjerit ako su novci uplaćeni odvjetniku jer imam problema u komunikaciji sa njim.

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebate otići u kaznenu pisarnicu suda pred kojim se vodio postupak i tražiti uvid u spis predmeta pod brojem pod kojim se vodio postupak. U spisu predmeta prvo provjerite je li odvjetnik tražio isplatu na svoj ili na vaš račun.

Ako je tražio isplatu na svoj račun, objasnite situaciju i zamolite u pisarnici da provjere s računovodstvom je li mu to plaćeno ili sami otiđite u računovodstvo s tim pitanjem.

Ako je plaćeno na račun odvjetnika, a vi ste mu tijekom postupka uredno plaćali sve radnje, tražite od odvjetnika da vam isplati primljeni iznos. 

Ako ništa nije nikome isplaćeno, pitajte u računovodstvu kada će biti. Isplata se u pravilu čeka po nekoliko mjeseci. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija