Jump to content

Krivotvorena punomoć i obnova postupka?


Tajchica

Preporučene objave

Poštovani, lijepo molim hitnu pravnu pomoć. Pred cca 11 mjeseci odlazim po mirovinu i saznajem da sam blokirana, a na izvatku iz Fine stoji samo br predmeta Povrv i moj navodni opunomoćenik - odvjetnik. Nakon skinutog malog dijela mirovine u iznosu 300,00 ( dug je navodno 6.800,00 Kn što sam doznala tek sada pred 5 dana ) jer imam malu minimalnu mirovinu zovem sud i pitam imam li pravo uvida ili ikakav pravni lijek, govore da ne, ali da sve prijavim policiji što sam odmah učinila, ali i da ne mogu dobiti uvid u spis bez prethodno uplaćene takse 30% iznosa ukupne ovrhe na račun Općinskog suda u Zagrebu. Odustajem jer sam stara, invalid i bolesna i sve prijavljujem nadležnoj policiji i najednom je ovrha obustavljena jer sam u Finu odnijela potvrdu prijave i dotičnog odvjetnika kojeg niti ne poznajem niti sam ikada mu dala punomoć još prijavljujem i odvjetničkoj komori koja mi nikada nije odgovorila.  Daljnjih blokada računa osim tih 300,00 kn pred 11 mjeseci nije bilo no pred 5 dana dobivam od novog punomoćnika CEI Zagreb ( nekad SVEA EKONOMI kao i na izvodu iz Fine ), a sve u ime Tele 2 novi dopis i prijetnju da će mi blokirati račun ponovno,ali ovaj put dostavljaju jasan dokaz ( moj navodni opunomoćenik ) i presudu po kojoj sam izgubila spor iako da sam znala za isto i nekoga opunomoćila nikad ne bih izgubila spor jer imam 100 tinjak stranica dokumentacije - prijava gospodarskoj inspekciji, PP Dubrava i još puno toga jer pri servisu uređaja koji nije radio od 1.dana zasnivanja ugovora sa Tele2 te je odmah vraćen ali nisam dobila niti novac koji sam dala u startu već samo ( kasnije sam doznala ) pravno ništavnu potvrdu da uređaj ide na servis. SIM kartica nije nikada niti aktivirana niti su dali zamjenski uređaj, a ja sam išla na riječ i nisam vjerovala da će me pokrasti pa sam otišla kući bez traženja zamjenskog i novog uređaja,ali nisu nikada nazvali i tele2 je slao račune kao da pričam sa cijelim svijetom i koristim uslugu, a na što sam se redovno žalila, ali bez uspjeha. Od suda nisam nikada dobila poziv na ročišta, niti sam dobila presudu, a što je i jasno jer me kako na presudi i piše zastupao navodni odvjetnik kojeg ne poznajem niti je imao moju punomoć.  Dotični je prijavljen na DORH kako sam doznala neki dan u policijskoj stanici gdje sam odnijela najnoviji jasan dokaz do kojeg prije nisam mogla doći, isto sve sam poslala opunomoćenicima SVEA EKONOMI i za sada je šutnja no strah me da ponovno ne sjednu jer su oni svemogući, a ja sam penzionerka od 75 godina sa malom minimalnom mirovinom i k tome teško bolesna i polupokretna. Sada pitanje: Kako je moguće da je Povrv na presudi drugačiji broj od ovog na temelju kojeg sam blokirana, kako je moguće da tamo piše da je tužitelj Svea Ekonomi, a sada CEI Zagreb i smiju li me blokirati bez novog postupka i dok traju istražne radnje u policiji i DORH-u, te mogu li i koliko košta obnova postupka jer sam informirana od susjede da je to moguće, a pogotovo što sam pred 5 dana običnom poštom  primila pravi dokaz i od policije da je sve na DORH-u. Koliko bi me to stajalo na Općinskom sudu i plača li se to?  Odvjetnika imam. Puno vam hvala unaprijed i lijepo molim pomoć jer ću se baciti pod vlak ako me blokiraju, plaćam skupe lijekove i jedva živim i ovako, a iznosi koje spominju su sada ogromni,  to je sve predmet iz 2013. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija