Jump to content

Odvikavanje Marihuana


Mario34

Preporučene objave

prije 5 sati , drot13 je napisao:

Sud to šalje nadležnoj bolnici, a oni zovu kad imaju mjesta. Može proći više mjeseci, a rok u kojem to moraju provesti im je 3 godine.

Sto ako meni detektiraju marihuanu prvi put hocu li morati platiti kaznu ili se prvi put ne racuna pa broje drugi puta ako ima poboljsanja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Mario34 je napisao:

To mi se ne cini bas fer sto ako ja moram ici na to za par dana pa ne ce mi se sistem do tad procistiti hocu li dobiti obavijest kada moram ici na to i nekakvu prednost od mjesec dana

Ovisno o tome kakve su ti navike konzumiranja, na testove ces biti pozitivan tri do cetiri tjedna od zadnje pljuge. Ovisi naravno i o tvom metabolizmu, koliko masnoce imas, koliko vode pijes, koliko vjezbas...
Sve u svemu, najbolje ti je da prestanes dusit odmah nakon privodjenja i ostanes cist do zavrsetka mjere.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Wanderwald je napisao:

Ovisno o tome kakve su ti navike konzumiranja, na testove ces biti pozitivan tri do cetiri tjedna od zadnje pljuge. Ovisi naravno i o tvom metabolizmu, koliko masnoce imas, koliko vode pijes, koliko vjezbas...
Sve u svemu, najbolje ti je da prestanes dusit odmah nakon privodjenja i ostanes cist do zavrsetka mjere.

Poz to pismo kada moram doci na test dobim najmanje mjesec dana unaprijed ili mogu prije ici na test od dobivenog pisma 

uređeno: od Mario34
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija