Jump to content

Kazneni i prekrsajni postupak


JOSIP28

Preporučene objave

Dobar dan imam pitanje. Ovako dobio sam kaznu zbog teski tjelesni ozljeda nikad prije nisam kaznjavan za nista slicno jucer me je bivsa supruga prijavila za nasilje u obitelji kojeg naravno nije bilo nego to sve radi radi djece da dobije skrbnistvo nad njima posto su djeca samnom. Sad me zanima koja je kazna za to dvoje jer takvih problema nikad nisam imao

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Kazneni i prekrsajni postupak
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Evo ovako zena mi je otisla od kuce 26.10 prosle godine da bi 27 znaci sutra dan dosla s tim svojim novim momkom uz njegove prijasnje prijetnje da ce mi razbiti glavu pajserom da ce mi smrskati lubanju. Naravno kad su dosli nisam se mogao suzdrzat i istuko sam ga na cupriji dok je zena cijelo vrijeme bila u kuci i nije bila prisutna nazvala je policiju pri izlasku iz kuce i rekla da sam ga istuko itd. Dosla mi je kzna od 6mj zatvora za koju moram prvo na sud da bi se vidjelo sta i kako. Navodno mu je pukla neka kost kod desnog oka. Nalagali su se u policiji kako sam ga istuko bejzbol palicom i to je i ona potvrdila iako nije bila prisutna to je naravno odbaceno i upisamo u policijski zapusnik da sam ga lupio sakom u predjelu glave i tri puta nogom sto sam i sam priznao jer je tako i bilo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko ste dosad nekažnjavani i ukoliko se ne radi o osobito teškoj tjelesnoj ozljedi, uz vašu suradnju (priznanje i kajanje), vrlo su dobre šanse da sve završi sa uvjetnom osudom. Bilo bi dobro da angažirate branitelja, ukoliko nemate sredstava da ga platite, onda zatražite da vam se postavi branitelj na teret proračunskih sredstava (koji se u ovakvim slučajevima uvijek odobrava).

Ovo drugo će trebati pričekati hoće li doći do postupka ili ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija