Jump to content

Nadogradnja.visoko potkrovlje


Mara123456789

Preporučene objave

prije 1 sat, Mara123456789 je napisao:

Poštovani. Molila bi odgovor.Kuća na dva kata sa potkrovljem.Sve na majci.Moj brat bi sa svojim sinom tj.mojim sinovcem radio visoko potkrovlje.E sad me zanima da li mora u majke tražit privolu,i da li će naštetiti meni sa tom privolom ako mu majka da? Nadam se da ste razumjeli pitanje.Hvala!

Jesam li pogodila temu? Molim ako možete pomozite! Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Mara123456789 je napisao:

Jesam li pogodila temu? Molim ako možete pomozite! Hvala

 

prije 3 sati , Mara123456789 je napisao:

Poštovani. Molila bi odgovor.Kuća na dva kata sa potkrovljem.Sve na majci.Moj brat bi sa svojim sinom tj.mojim sinovcem radio bi visoko potkrovlje.E sad me zanima da li mora u majke tražit privolu,i da li će naštetiti meni sa tom privolom ako mu majka da? Nadam se da ste razumjeli pitanje.Hvala!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , Mara123456789 je napisao:

.Sve na majci.

Znači majka je vlasnica nekretnine. 

prije 13 sati , Mara123456789 je napisao:

tražit privolu

Kao dokaz pravnog interesa investitor odnosno Vaš brat će trebati pisanu suglasnost svoje majke kao vlasnika zemljišta ili neki drugi pravni posao propisan člankom 109. Zakona o gradnji. 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , mutavi je napisao:

Znači majka je vlasnica nekretnine. 

Kao dokaz pravnog interesa investitor odnosno Vaš brat će trebati pisanu suglasnost svoje majke kao vlasnika zemljišta ili neki drugi pravni posao propisan člankom 109. Zakona o gradnji. 

 

Oću li ja imat problema tj.oćeli meni naškoditi u vezi mog djela kuće ili nasljedstva?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija