Jump to content

amex i eos matrix


tina9

Preporučene objave

Prije vise od godinu dana, i do sada nisam dobila nista od suda.

 

Imam dokaz da sam poslala prigovor. Danas su me zvali iz eosa vrlo bezobrazno i prijeteci i pisto jm nisam htjela dati svoje podatke a to je oib i jmbg završili smo razgovor rijecima njohovog operatera da cemo se jos cuti. Nakon sat vremena dobila sam njihovu poruku na kojoj je samo pisalo moje ime. Na isto nisam odgovorila. Ne znam da lj grijesm, ali nemam namjeru razgovarat s njima dokle god bd dobijem nesto sa suda. Od eosa nisam nikad dobila nista napismeno. Sta mi je ciniti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , tina9 je napisao:

da cemo se jos cuti.

Te riječi ne odgovaraju nivou komunikacije, neovisno tko ima pravo, tako da ste pravilno postupili i prekinuli razgovor. 

Sud mora odlučiti o vašem prigovoru, odbaciti ga ili staviti rješenje o ovrsi izvan snage (uputiti u parnicu) i o tome vas obavijestiti, tako dugo eosu niste dužni davati podatke.

prije 7 sati , tina9 je napisao:

Imam dokaz da sam poslala prigovor.

prije 7 sati , tina9 je napisao:

dokle god bd dobijem nesto sa suda.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 23 sati , tina9 je napisao:

Ne znam da lj grijesm, ali nemam namjeru razgovarat s njima dokle god bd dobijem nesto sa suda.

Ovakav stav je posve ispravan. Kontaktirajte javnog bilježnika i provjerite, je li uopće poslao spis na sud. Ima situacija kada tek nakon nekoliko godina javni bilježnik po prigovoru spis proslijedi sudu. Zašto je tako, nisam sigurna, tako da Vam je najbolje krenuti od njega. Ukoliko je spis poslan na sud, onda tek možete slati požurnicu na rad suda. Svakako, Vama je u interesu da se predmet pomakne s mrtve točke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, tina9 je napisao:

Zanima me samo da li eos u ovom trenutku moze blokirati racun. 

Ne, jer nemaju ispravu temeljem koje bi to mogli učiniti. Kako ste uložili prigovor tako rješenje o ovrsi nije pravomoćno i ovršno, te sve dok sud ne odluči povodom Vašeg prigovora, nema govora o blokadi računa temeljem ovog dugovanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , tina9 je napisao:

Provjerit cu sta je s prigovorom a eosu elegantno dat do znanja da y njima necu razgovarat dok ne zavrsi sudski postupak. 

Da, provjerite da znate gdje je "zapelo". Eosu recite, da pravno reguliraju svoj status ovrhovoditelja u sudskom postupku s obzirom da je isti povodom prigovora u tijeku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija