Jump to content

Fotografske usluge


astinor84

Preporučene objave

Pozdrav,

trebao bi mi odgovor na sljedecu temu ako se netko razumije u to. Planiram se baviti fotografiranjem ajmo reci krstenja, apartmana, nekih obiteljskih dogadanja. Naravno meni se za to ne isplati otvarati obrt jer mi se nebi isplatilo odnosno nebi mogao zaraditi za doprinose i ostala davanja. Da li postoji neka druga opcija da legaliziram svoje fotografske usluge?

 

Hvala i lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Niste napisali, dali se već negdje zaposleni.

Postoji, još načina,, ali za takvu djelatnost, ja bih vam ,Osobno savjetovao da nađete neki Foto - Studio,

i da sa vlasnikom dogovori te neki vid poslovne suradnje - nešto kao - vanjski suradnik.

Sve uvjete između vas dogovori te, stavite u ugovor, i to je to.

Ovdje sam prvenstveno išao ,, na što manje troškove, , dok se posao ne razvije, jer danas većina navedene

događaje - Snima - montira i sve dobije te na CD-u, kao mali Film. 

uređeno: od frenki zg
ispravak.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uz dužno poštovanje - Nemoj te Plaši ti,,čovjeka.

Za, ovo što sam dao odgovor,, ako nađe tako nekoga tko ima foto - studio,,i da interno

naprave ugovor ,,kao vanjski suradnik,, nikakva škola mu ne treba.

Pogotovo,, što je opisana dijelatnost,, - fotografija - več na izdisaju,, i sad kad je tehnologija

toliko napredovala - Svatovi,, i slični događaji se snimaju,, - montiraju u mali film,, 

nema više onog silnog snimanja na VHS-u,, gdje ste 5 sati pregledavali svoje svatove,,

sad to stane u max - 30.min. malog filma,, koji iskopira te i podjeli te rodbini i prijateljima.

Fotografija - kao i dnevne novine,, i još neke djelatnosti su na,, izumiranju.

pozdrav. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija