Jump to content

Testiranje na droge


abcdefghijklljm

Preporučene objave

Imam 17 godina i prije 6 mjeseci sam uhićena zbog posjeda 1,5 g marihuane. To mi je bio prvi prekršaj i budući da sam maloljetna, policija mi je rekla da ću morati na testiranja, bez novčane kazne. No nikakav poziv na testiranje još nije došao. Nakon uhićenja sam morala jednom ići na socijalnu dati izjavu i to je bilo sve. 

Jedna osoba mi je natuknula da taj poziv možda neće ni doći (zna podosta ljudi koji su privedeni zbog marihuane, a svi su dobivali poziv ranije, nakon mjesec-dva). Zanima me kolike su mogućnosti za to? Kada bi me mogli poslati na testiranje? Koliko dugo će otprilike testiranja trajati?

Smještena sam u učeničkom domu u Zagrebu pa mislim da možda ništa nije tako dugo stiglo jer moraju slati papire na drugi kraj države, a takve procedure zahtijevaju vremena. 

Bila bih zahvalna kada bi se ovdje našao netko tko bolje razumije situaciju ili je već sličnu vidjeo/doživjeo. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija