Jump to content

Plačanje pristojbe na žalbu o prekršajima protiv javnog reda i mira


lcresic

Preporučene objave

Poštovani,

Bio sam žrtva napada po javnom redu i miru . Mup je bio podnositelj prekršajnog postupka po Zakonu o javnom redu i miru   te je okrivljenik prekršajno kažnjen na sudu minimalno 200 Kn.

Ja sam se žalio da visinu presude jer nisam bio od strane suda pozvan na sud kao svjedok ,te na visinu kazne . te nsam obavješten o postupku ,žalba mi je odbačena kao nedopuštena .

Pitanje ,dali ja kao žrtva prekršaja moram plačati na odbačenu žalbu sudsku pristojbu i eventualnu žalbu VPSRH-e.

Lp.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , lcresic je napisao:

Poštovani,

Bio sam žrtva napada po javnom redu i miru . Mup je bio podnositelj prekršajnog postupka po Zakonu o javnom redu i miru   te je okrivljenik prekršajno kažnjen na sudu minimalno 200 Kn.

Ja sam se žalio da visinu presude jer nisam bio od strane suda pozvan na sud kao svjedok ,te na visinu kazne . te nsam obavješten o postupku ,žalba mi je odbačena kao nedopuštena .

Da si ti podnio sudu optužni prijedlog protiv počinitelja bio bi pozvan i imao bi pravo žalbe a za ovaj slučaj pravo žalbe imaju mup i optuženi.Pošto je optuženi najvjerovatnije priznao prekršaj sud nije imao potrebe zvat svjedoke i odredio je minimalnu kaznu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija