Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

MatijaZg

ZET kazna

Preporučene objave

Pozdrav, danas ujutro me uhvatila kontrola na glavnom kolodvoru i napisali mi kaznu uz to da ako im nedam isprave ću morat platit troškove dolaska policije itd. Sada me zanima kako da se izvučem od kazne pošto više ne vrijedi onaj oprost za prvi put. Također sam se žalio ali je žalba odbijena, a gospođa na remizi mi kaže da žalbe uvažavaju samo redovnim platišama kojima se dogodi da nisu uplatili pokaz nehotice. Što da radim?

Unaprijed hvala

Uređeno od MatijaZg

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

I, ja imam pitanje. Kontrolor mi je sam rekao da ce mi biti "oprošteno", ako je 1.put, i ja, budala, mu dajem dokumente, dok su drugi pobjegli van. 

Napisala sam im zalbu, dobila odbijenicu. Na temelju nekih stvari koje su mi napisali, najradije bih ja njih tuzila. 

Jel bi to bila privatna tužba? 

Podijeli ovu objavu

prije 11 sati , PlanB je napisao:

Napisala sam im zalbu, dobila odbijenicu. Na temelju nekih stvari koje su mi napisali, najradije bih ja njih tuzila. 

Jel bi to bila privatna tužba? 

Treba točno znat što je i zašto napisano da bi se znalo ide li privatna ili bi država trebala postupat.

Podijeli ovu objavu

prije 15 sati , PlanB je napisao:

Ps., a i vi bi mogli malo olakšati s tim reklamama. Ovo je negledljivo i nečitljivo :(

Aktivirajte Adblock i problem riješen.

Podijeli ovu objavu

, drot13 je napisao:

Da, za što bi ih točno tužila? Misliš da su počinili kazneno djelo, narušili ti prava, uvrijedili te...?

Oprosti, stvarno se ne snalazim ovdje previše.. 

Ono sto mi je "najbolje" odgovorili su mi da smo duzni ulaziti na prva vrata?! 

Otkud to netko može znati? 

Lov u mutnom. 

I, da, narušili su mi prava uskraćivanjem  informacija. 

Oni mene mogu tuziti zbog neprecvikane karte, a istovremeno nemam mogućost poništiti ju

, sivko je napisao:

Treba točno znat što je i zašto napisano da bi se znalo ide li privatna ili bi država trebala postupat.

Znači, upala sam u zadnji čas u bus, nisam bas puno u zg. Imala sam kartu u ruci, mislila sam da se lako poništi, nisam mogla i tako sam ostala, a odmah je i kontrola ušla, na toj prvoj stanici. I gospodin mi kaže da će mi oprostiti jer mi je prvi put.. 

Ali nije, dobila onaj ispis. Neka se žalim, itd.. Velim-zalila se, i dobila odg. nek ulazim na prva vrata 😏

Podijeli ovu objavu

prije 7 sati , PlanB je napisao:

Ono sto mi je "najbolje" odgovorili su mi da smo duzni ulaziti na prva vrata?! 

Otkud to netko može znati? 

Lov u mutnom. 

Ne piše li iznad prednjih vrata "ulaz" i na zadnjima "izlaz"?

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad