Jump to content

Preuzeo lokal a nije mene isplatio kao vlasnicu


arlene4

Preporučene objave

Pozdrav svima, ne znam gdje da smjestim ovu temu pa ukratko da objasnim.

Kupila sam lokal od dotične osobe koji je bio u najmu prostora i to prevarom od strane prodavatelja. Lokal je bio u dugovima do grla te kao takav nije funkcionirao i najmodavac je raskinuo ugovor o najmu.

Nakon mene u lokeal je preuzela treća osoba nastaveći koristiti ime koje sam ja platila te jedan veliki dio stvari unutra koji pripada meni te me odbija isplatiti.

Koje su moje pravne mogućnosti da ga natjeram da me isplati što se tiče mojih stvari unutra te što sa korištenjem imena lokala koje nije njegovo tj nema moje pismeno odobrenje da može?

hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

onda cu tako i napraviti.

imam jos pitanje.direktor  sam firme pod kojom je lokal radio a firma je u blokadi od 1.6. prosle godine zbog nemogucnosti vracanja kredita i ima jos porezni dug. place svim radnicima su isplacene do kraja no mene placa hzzo jer sam na porodiljnom od 7.mjeseca.

da li ja sada mogu dati otkaz obzirom na stanje i na to da me drzava placa?postoje li kakve posljedice zbog te blokade?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U, samom Startu, ste nejasno definirali pitanje i nejasno definrali svoj Status.

1.) Kupljen Lokal - od osobe koja je do tada bila u - Najmu...

2.) Bivši vlasnik iznajmio , drugom.

3.) Mene izbacili van

4.) Kako da dođem do svojih stvari.

5.) Lokal bio u Dugovima - 

6.) Kupila ga na - prevaru..prodavatelja...

Šta, da se Pametno napiše,, a da vam to bude korisno..?

Morate, jasno definirati, - Koja je vaša uloga - Kupili - znači - Vlasništvo

Kupili samo inventar, a u lokal ušli kao Najmoprimac.

Meni,i pored ovoliko odgovora, nije jasan Vaš - Status..?

Niko vas ne može Prevariti - Ako mu to vi ne Dozvoli te..!

Koliko sam uspio shvatiti - Vama je ovo prvi put, da se bavite Poduzetništvom., kad vam je netko 

čak uspio Prodati i Ime Lokala,,- (da, je Ime i zaštičeno, kod - D.Z.Z.I Vlasništvo - ništa ne vrijedi, ako nema 

svoj rejting, bar u vašem Gradu,, da ne idemo dalje )

Dali ste vi - Kupili poslovni prostor - Cafe- bar ili ste ušli u Najam , sa Obavezom Otkupa Inventara...?

To, što vam je Firma u Stečaju, ne znači nužno da ne možete otvoriti drugu Firmu,, 

Nije uvjek - nužno , da je Stečaj prouzrokovan Vašom krivnjom, to če na kraju Stečajnog postupka

Stečajni Upravitelj ,da ustanovi, i o tome če izvjestiti Stečajnog Suca.

Vjerujem, da vam ova moja opaska nije baš >sjela<, ali, to je Istina ,a istini se mora pogledati u Oči,.

mogao sam i ja ,, pisati  - Srceparajuči Odgovor, , isti onakav , kakv je vama dao Prodavatelj,,kad vam je

 uspio utrpati lokal pod dugovima - Ali, to mi nije cilj, radije se i Naljuti te, ali če te u buduče biti puno oprezniji. poz.

fenki

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija