Jump to content

pogreb osobe o kojoj skrbi centar za soc.skrb


feniks48

Preporučene objave

osoba hrvatski branitelj (nema mirovinu) je rješenjem komisije nesposoban za rad (50 god), posjeduje manju nekretninu (50m2), razveden, ima djecu koja ne žive sa njim, nema nikakvih primanja, o njemu brine centar za soc.skrb (oko 900,00 kuna prima) i sad me zanima tko snosi troškove pogreba-sahrane kad se dogodi ono najgore, napominjem da u mjestu gdje živi ima porodično grobno mjesto (majka sahranjena a otac je živ), hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , feniks48 je napisao:

hvala ja ovom odgovoru to  mi je poznato al ne snose troškove u punom iznosu limit postoji

Upravo tako kao što navodite, na žalost imao sam takav slučaj u svom rodu, ako je o njemu brinuo CZSS, onda bi oni trebali snositi preostali dio troškova, no navodite da ima djecu koja ne žive sa njim, tako da, bez obzira što ne žive sa njim, ona bi trebala snositi preostali dio troškova, a vjerojatno i hoće....no sve ovisi da li je njemu CZSS, kao nesposobnoj osobi za rad, bio skrbnik ili je od njih primao samo ZMNN...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Željac047 je napisao:

Upravo tako kao što navodite, na žalost imao sam takav slučaj u svom rodu, ako je o njemu brinuo CZSS, onda bi oni trebali snositi preostali dio troškova, no navodite da ima djecu koja ne žive sa njim, tako da, bez obzira što ne žive sa njim, ona bi trebala snositi preostali dio troškova, a vjerojatno i hoće....no sve ovisi da li je njemu CZSS, kao nesposobnoj osobi za rad, bio skrbnik ili je od njih primao samo ZMNN...

djeca nisu sa njim u dobrim odnosima a CZSS ne nije skrbnik već samo od njih prima određeni iznos  ZMNN mjesećno hvala Vam na odgovoru

uređeno: od feniks48
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija