Jump to content
Fran 120

Poticaj

Preporučene objave

Poštovani,

Ukratko da objasnim o čemo se radi.

Dobio sam državni poticaj za otvaranje j.d.o.o i morao priložiti računu i ugovore u roku 180 dana od isplati sredstava što sam i napravio. 

Na kučnu adresu mi je stiglo ovim riječima: ● Na izvješću o namjenskom utrošku potpore navodite  trošak zakupa poslovnog prostora,  uz dokumentaciju priložili ste ugovor koji glasi na ime vašeg poslovnog subjekta  međutim ugovor je sklopljen 1.4.2016. A vaš poslovni subjekt je registriran 13.4.2016.   S obzirom na  prethodno navedeno ugovor o zakupu poslovnog prostora nemože biti sklopljen na ime poslovnog subjekta prije same registracije, dostavite pismeno očitovanje.

Zanima me što učinit jer je ugovor sklopljen prema špranci ugovora a potpisan je i ovjeren kod javnog bilježnika 3.6.2016.

Nemoguče je da sam potpisao 1.4 jer tada još nisam imao OIB.

Trebam savjet što i kako napisati u očitovanju.

Unaprijed hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

U odgovoru napišite sljedeče.

Sa vlasnikom prostora sam sklopio ugovor, prije otvaranja Jd.o.o- a, , čisto da prostor >rezerviram<, da ga 

ne iznajmi nekom drugom., ( ako vam je u tom prostoru i sjedište firme, navedi te, da vam je to trebalo, jer ste 

prije otvaranja morali riješiti pitanje sjedišta firme )

Kad sam registrirao firmu, ugovor smo tek tada ovjerili kod Bilježnika, što je vidljivo i na Ovjeri.

Da je to točno, vidi se i po O.I.B-u, Firme, koji nisam mogao imati, prije otvaranja Firme.

Podijeli ovu objavu

, Fran 120 je napisao:

Hvala puno 

Ne trebate zahvaljivati.

LEGALIS Hr. i postoji radi Vas, Korisnika,Potaknut je 2003.g. od strane Američke Odvjetničke Komore

da bi Građani mogli dobiti besplatne pravne savjete, a i međusobno, iz svojih iskustava pomoći drugima.

Bilo bi dobro,da ponekad i vi  objavi te ,Odgovor, - kakva je recimo bila reakcija porezne,kad joj 

pošalje te,Predloženi Odgovor...

jer, ovo i nije >pravni< Odgovor, već, činjenicei podaci izvedeni iz Vašeg Pitanja.

Puno je Odgovora,koji se jednostavno,ne mogu Nauči ti, već je to,-:tikvan:>>Kompiliranje -kompilacija -kompiliranog<<:tikvan:

kako reče, jedan Građanin HR.-e.:tikvan:

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad