Jump to content
Lilicrazy113

Nemocna

Preporučene objave

Pbz je prodao ili sto vec moj reprogram eos matrixu reprogram je bio oko 150000kn u medjuvremenu sam nest i uplacivala i suprugu se skidala cetvrtina mirovine kao solidarnom duzniku.Onda je banka raskinula ugovor o reprogramu i poslala 180000kn na naplatu da bi eos poslao 192000kn na naplatu jednokratno.Mislim nitko mi nije poslao nist ni stanje kredita ni gdje su ti nobci koji su uplacivani i uziman8 suprugu nego jos 40000kn vise nego je kredit.Koliko sam cula te agencije otkupljuju kredite za puno manje iznose nego sto kredit je.Ja se lijecim ms imam 600kn tudja pomoc i njega 490 djeciji i 1400alimentacija bivsi suprug ima 3900mirovinu odbiju mu alimentaciju i kredit koji on ima ostane mu 1100kn ni za kruh isto bolestan.Neznam sto da radim citam tu svakakve situacije i savjete cujem netko po 300kn uplacuje mislim pa tko je tu pametan tako bez kamata da zivim 3 zivota necu odplatit.Kako nemaju moj broj kontaktirali su me na mail da im se javim neznam sto da radim???Takodjer nemam ni nekretnine ni ja ni suprug.Djeca 6 i 11 godina.Ja 44 bivsi suprug 64.Djeca ne mogu nasljedit dug jer nece od nas nist nasljedit vec od bake darovnim ugovorom.Sto da radim???

Uređeno od Lilicrazy113

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Iskreno, uz prihode koje imate, mislim da je, a s obzirom na brzinu kojom se kamata i ukupno dugovanje povećavaju, za Vas i supruga jedino rješenje da otvorite stečaj potrošača, obvežete se kroz rok kušnje plaćati minimalne iznose kolike već i plaćate (suprug kroz ovrhu itd.), i nakon isteka pet godina da Vam se ostatak duga otpiše, jer kao što i sami kažete, s uplatama koje ste u stanju vršiti, nećete za tri života moći ovaj dug otplatiti.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad