Jump to content

Dugovanje


M'baku

Preporučene objave

Pozdrav svima, 

Za Bozic 2018. Svom dobrom prijatelju i tada susjedu sam posudio TV u vrijednosti 3.000,00 kn. Par mjeseci poslije,on se selio i rekao da bi otkupio taj tv od mene, dogovoreno je porukama 2.100,00 kuna. Međutim, vec 6 mjeseci on mene redeovno odbija i laže mi druge datume, sve preko poruka (ako se vrijede kao ikakvi dokazi)

Kod mene su i racun i jamstvo i apsolutno sve osim tva i kutije,koju sam bacio. 

Kako se ponasa kranje bezobrazno i neocekivano bahato, da li ja tu s pravne strane imam ikakve sanse za dobiti svoj novac na temelju napisanog, 2100 kuna ipak nije sitna svota.

 

Bilo kakav savjet ili ideja su dobrodosli, hvala puno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošalješ mu (preporučeno s povratnicom) pismeno upozorenje da ti u nekom roku (npr. mjesec dana) plati što ste se dogovorili (odjednom) ili ćeš podnijeti kaznenu prijavu za prijevaru i privatno ga tužiti za naknadu štete. S obzirom na poruke vjerojatno bi dobio u sudskom postupku, pa bi ti on morao nadoknaditi i sve troškove koje bi imao. S obzirom da ga znaš, možeš pretpostaviti je li dovoljno razuman da bi takvo upozorenje djelovalo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija