Jump to content

Eos Matrix -ovrha


tamy13022

Preporučene objave

Molim vas pomoć ,vezano za potraživanja Eos Matrix-a zbog hipotekarnog nenamjenskog kredita koji sam imala u Addiko banci, a koji je Addiko ustupila zbog neplaćanja Eosu. Naime zanima me da li imate iskustva kako mogu rušiti iznos dugovanja prema njima tj. stan je od moje mame i jedina nam je nekretnina pa možda mogu tako !? Problem je što je moje dugovanje malo iznad iznosa 30 000 e ,a niti jedna banka ne daje iznose nenamjenskog kredita više od toga. Htjela bi izbjeći dizanje novog hipotekarnog kredita pa me zanimaju vaša iskustva ako ima tko. Ako išta znaći do prodaje mog kredita Eosu je došlo jer sam naivno bila davno jamac kolegici koja nije plaćala svoj kredit te mi je na plaću sjeo njezin i nažalost nisam bila u mogućnosti plaćati i svoj te je došlo do otkazivanja mog kredita. Hvala unaprijed 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Borbena7 je napisao:

Kad je pokrenut ovaj ovršni postupka? Jeste primili rješenje o ovrsi i ulagali žalbu?

Ja sam dobila prošle godine u 10 mjesecu obavijest o ustupanju mog kredita Eosu. Bila sam kod njih na razgovoru i oni ne žele pregovarati o bilo kakvom spuštanju duga. Inaće moje računovodstvo usteže mjesećno iznos te ga uplaćuje Eosu. Inaće ovrha koju je Addiko pokrenula je iz 2009 godine.

uređeno: od tamy13022
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošto se oni već mjesečno naplaćuju i dok god radite, očekuju da će se naplatiti u cijelosti, pretpostavljam da nemaju interes za otpis dijela dugovanja. Predlažem da im se s ponudom (ako želite jednokratno otplatiti dug) obratite pisano, putem e-maila (kontakt@eos-matrix.hr, mislim), tada ćete moći pregovarati s njima pisano i imati pisani trag o svemu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Pošto se oni već mjesečno naplaćuju i dok god radite, očekuju da će se naplatiti u cijelosti, pretpostavljam da nemaju interes za otpis dijela dugovanja. Predlažem da im se s ponudom (ako želite jednokratno otplatiti dug) obratite pisano, putem e-maila (kontakt@eos-matrix.hr, mislim), tada ćete moći pregovarati s njima pisano i imati pisani trag o svemu.

Bila sam kod njih na razgovoru i spremni su dio kamata otpisati. Problem je što ne žele ni čuti da im nastavim ovako plačati još cca 1 godinu dok ću moći dići nenamjenski kredit već me tjeraju u dizanje hipotekarnog. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ruby_Danderfluff je napisao:

Ja vjerujem da će oni i za godinu dana biti voljni otpisati dio kamata, tako da po mom mišljenju slobodno pričekate, sve je na Vama. Sretno!

Hvala na odgovoru. Budem vidjela,kako je stan u pitanju iskreno bojim se ići prema njima  slobodnije. Vidjeti ću kako će ići pregovori dalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija