Jump to content

Kredit za blokirane


Halo92

Preporučene objave

Lp 

 

Koja banka daje kredit u svrhu refinanciranja blokiranog računa(47tisuca kn). Zaposlen sam na neodredjeno ,cca 8-10tisuca kn plaća (s putnim troškovima i terenskim dodatkom)? Ako netko slucajno zna ,molio bih da napise .u 12.mj sam obilazio banke i predavao zahtjeve i nailazio samo na odbijanje.ako se nešto promijenilo u medjuvremenu 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nažalost prolazim istu stvar. Niti jedna banka ne izlazi u susret, a realno imam plaću dovoljno visoku da riješim sve zbog čega sam u blokadi... Ovrhe kažu u razno raznim agencijama rješavaju do 10 000 kn??? Strašno. Imaš posao u državnoj firmi,plaću redovnu i opet ne možeš dobiti krediti koji možeš iznijeti na plaći. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Istina,da. Zadnji izbor je bila XXXXXXXXXX,ali taman su ukinuli hrok i sad ne daju ni oni.ali ,kad pogledaš u suštini trazim samo kredit u svrhu refinanciranja blokiranog racuna,ne trazim sad milijune ili neznam što..predavao sam bio zahtjev u XXXXXXXXX ,al ni uz dva kreditno sposobna jamca nisam naisao na pozitivan odgovor. Iskreno se nadam ,ako će netko naići čitajući ovo što pišemo pa pomoći s kakvom informacijom..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija