Jump to content

Otvaranje slobodnog obrta


Lebo1986

Preporučene objave

prije 5 sati , Lebo1986 je napisao:

Pozdrav, zanima me dali mogu otvoriti slobodni obrt pod točkom 45.33.0 - postavljanje instalacija za Vodu,plin,grijanje, ventilaciju i hlađenje

Po zanimanju sam plinoinstalater,ali nemam majstorski ispit. 

Za - OBRT - Vam je potreban - Majstorski Ispit.

A, ako otvori te, recimo.-Jd.o.o. - tad može te jer ima te KV. - koja odgovara tom poslu.

Savjetovao bi vam,da i ne otvara te OBR, i izlačete svoj O.I.B,  opasnosti, da bude blokiran.

Postoje Osobe,koje imaju Jd.o.o - nisu nikad ništa radili, i spremni su čak i platiti troškove prijenosa

na vas .

Samo,prilikom prijenosa vlasništva - kao Glavnu djelatnost, stavite, posao koji mislite radi ti.

I, ne morate ,biti kao Direktor i prijavljeni, i isplačivati si plaču -može te zaposliti, nekoga 

na 2 ili 4 Sata, tek toliko,da zadovolji te zakonsku obavezu - da mora biti bar 1 zaposlena Osoba.

Ako, vam je ovo zanimljivo - ostavite neki kontakt u moj pretinac - p. pošte, i dat ču vam podatke

osobe, koja bi vam prenijala firmu i platila troškove prijenosa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
prije 23 sati , KatrinaBL je napisao:

Poštovani, 

interesira me da li se može za izrada dječjih modnih dodataka ( slinčeki, vezice za dudu ... ) od tkanina otvoriti slobodan obrt obzirom da nemam krojačku školu već sam samouka. Te da li je moguće otvoriti za isto kućnu radinost ? 

Hvala 

Može bez stručne spreme, upišite šifru 14.19-Proizvodnja ostale odjeće i pribora za odjeću-proizvodnja odjeće za dojenčad i malu djecu.... 

Mislim da može biti i domaća radinost.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija