Jump to content

Ometanje i uznemirivanje te ulazak u tuđe dvorište bivsa susjeda


sale12

Preporučene objave

Poštovanje

Prije tri tjedna je susjeda i njena kćerka otišla iz dvorišta preselila u drugi zamjenski gradski stan.
Od kada su iselila skoro svaki tjedan dolazi u bivse stanarka dvorište di je nekada stanovala i ulazi neovlašteno u tuđi posjet i kad je bila prijetila je meni i susjedima koji stanuju u istom dvorišta
da će se ona vratiti nazad a koliko sam čuo da se više ne može vtatiti jel nije njeno nego od grada te počela je koristiti zamjenski drugi stan te dolazi u bivšo dvorište i prijeti? pitanje

Ako su iselile i potpisali ugovor novi za drugi zamjenski stan te iselila prije tjedan dali se može više ona tu vratiti jel ona tu više ne živi nego dolazi i prkosi i uznemiruje nas te sam promjeni cilindri na bravi?

što napraviti ako nastavi ulaziti u tuđi posjet i kome se obratiti?

 

Može odgovr

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaći ipak je preselila. Što se tiče ulaska u dvorište i prijetnje, isto možete prijaviti policiji ali će oni eventualno reagirati samo na prijetnje no ne i na vlasničke odnose. Dakle imali ste pravo na zaštitu posjeda putem suda ili samopomoći, što ste naveli da ste i napravili mijenjanjem brave, jedino nije jasno koje, od ulaza u dvorište ili stana. Ako je ovo prvo, smatram da ste time konzumirali pravo na zaštitu posjeda te više ne bi imali pravo na sudsku zaštitu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija