Jump to content

Fast food i povrat novca


Justitiaest

Preporučene objave

Pozdrav! 

U jednom trgovačkom centru smo u objektu brze prehrane naručili i platiti 165 kuna za 4 obroka i piće.

Pitali smo da li imaju limunadu, djelatnik je bezobrazno rekao da ako je nema na pultu da je onda nema. Na upit da li može napraviti još dvije limunade, rekao je da nije lud da sad radi limunadu!! Uzeli smo pića koja su bila izložena. 
U jednom meniu se nalazila dlaka životinjskog porijekla, najvjerojatnije psa!
Meni smo vratili i za 15 minuta dobili drugi u kojem nije bilo ničega iz menia koji smo prethodno vratili već samo malo mesa i drugih sastojaka.

Sadržaj nije odgovarao plaćenom meniu, a koji smo prethodno vratili. Očigledno je bilo i da je veliki dio sastojaka prebačen iz prethodnog meni u novi!

U novom meni smo pronašli i vanjsku kora glavice luka a na salatu smo našli tragove plijesni i truleži. 
Na ponovni prigovor je djelatnik rekao da je naš problem to što ne shvaćamo što piše na tabli meni i ne znamo što naručujem. 
Dakle, povrata novca nije bio i dodatno smo izvrijeđani!
Hrana je bila prljava i trula, osoblje je bezobrazno i ne zna što radi!
Boravili smo tamo sa troje male djece! 

Nismo se sjetili tražiti knjigu žalbe a nismo ni uočili upute o načinu podnošenja prigovora. 

E-mailom smo poduzeću uputili prigovor i tražili povrat novca, a odgovorili su da se ispričavaju, povrat novca nisu spomenuli.

Kako da se postavimo dalje? 

uređeno: od Justitiaest
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovisno o tome radi li se o obrtu (HOK) ili trgovačkom društvu (HGK). Možete ih i tužiti za povrat tog iznosa, ako Vam je do toga, jer je ugovor raskinut zbog toga što je stvar (bilo da se radi o kupoprodaji ili djelu) imala nedostatke koji su onemogućavali njezinu uporabu sukladno namjeni, a kad dođe do raskida ugovora, svaka strana mora drugoj vratiti ono što je primila na ime ispunjenja ugovora. Vi ste vratili hranu, oni bi trebali vratiti novac. To je sad tjeranje maka na konac, ali vjerujem da Vam je do toga da ih naučite lekciju. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija