Jump to content

Komplikacije u trudnoci


KATE82

Preporučene objave

Opet se nadovezujem na svoj problem porodiljnji mi  je zavrsio 31.12.2018 kako sam u tom periodu saznala za novu trudnocu pocetak komplikacija u trudnoci mi je poceo 14.01.2019 a tih 14 dana poslodavac mi je napisao godisnji predala sam sve papire vezano za komplikacijr sad me zanima moja placa je uvijek bila 4200 u stalnom sam odnosu zanima me dal ce mi komplikacije biti manje i da li imam uopce prava na njih

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

 Nadam se da nece biti manje od 2000kn

, Pebble je napisao:

Bok svima,

 

radim u privatnoj firmi i prijavljena sam na minimalac već 2 godine što iznosi 1.700,00 kn (cca).

Planiram trudnoću pa imam nekoliko pitanja;

1. Koliko bi iznosila naknada za čuvanje trudoće i kako se to regulira i od kojeg mjeseca trudnoće se to može početi primjenjivati?!

2. Koliko bi iznosila porodiljna naknada?

3. Kako bi ostvarila što veće naknade za vrijeme trudnoće i kad rodim koliko prije moram urgirati da me prijave na viši iznos?!

 

Hvala puno! :-)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
, Ruby_Danderfluff je napisao:

Imate li pravo na bolovanje zbog komplikacija u trudnoći ovisi o Vašem zdravstvenom stanju. Maksimalni iznos za komplikacije je bio oko 4.200,00 kn, tako da mislim da ćete biti tu negdje.

Ja sam dobila niti 3000kn sto me jako razocaralo i shvatila sam da bolje da sam onda isla  raditi mozda 3 mj pa da onda imam normaln aprimanja ovako sam jako razocarana da onih 14 dana koje sam trebala obaviti pretrage i moj sef me upisao kao da sam bila na godisnjem da sam tako malo dobila jako lose sto sentice porodiljne naknade neznam dal postoji kamo se mogu zaliti za to i da mi daju neko obrazlozenje zasto tako malo 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na komplikacijama je maksimalni iznos 4.200,00 kn. To znači da ćete toliko dobiti ako Vam je plaća 4.200,00 kn i više od toga. Ako je manje, dobit ćete onoliko koliko Vam iznosi plaća, time da se ne izračunava kao plaća, već se Vaše prosječne plaće od prethodna tri mjeseca uprosječuju, izračunava se radni sat i onda se množi s brojem radnih sati u tom mjesecu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 3 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

Na komplikacijama je maksimalni iznos 4.200,00 kn. To znači da ćete toliko dobiti ako Vam je plaća 4.200,00 kn i više od toga. Ako je manje, dobit ćete onoliko koliko Vam iznosi plaća, time da se ne izračunava kao plaća, već se Vaše prosječne plaće od prethodna tri mjeseca uprosječuju, izračunava se radni sat i onda se množi s brojem radnih sati u t

Prije 4 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

Na komplikacijama je maksimalni iznos 4.200,00 kn. To znači da ćete toliko dobiti ako Vam je plaća 4.200,00 kn i više od toga. Ako je manje, dobit ćete onoliko koliko Vam iznosi plaća, time da se ne izračunava kao plaća, već se Vaše prosječne plaće od prethodna tri mjeseca uprosječuju, izračunava se radni sat i onda se množi s brojem radnih sati u tom mjesecu.

Uopce neznam kako su oni racunali ako sam bila na porodiljnom pa bila 14 dana na godisnjem pa presla na komplikacije da su izlacunali manje od 3000kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija