Jump to content

Dosje u sudu .Da li se kazna moze izbrisati i slicno


magistar0

Preporučene objave

Imao sam sudjenje zbog djela prijevara,u kojem sam osudjen na 6 mj.to jest 1g uvjetno.Da napomenem da mi se na teret stavljalo 50 mjeseci uzimanja putnog troska od kojih mi se kao dokazalo 4 mjeseca.Ja sam u biti samo htio da to sto prije zavrsi i prisatao sam na tih 4 mj.da ja vratim novac,medjutim nisam znao da cu i dalje ostat u biti osudjen za isto djelo.Trazio sam nedavno neke dokumente zbog promjena u imenu i danas sam dobio odobrenje za to isto,medjutim na kraju spisa pise osudjen za to i to djelo,ali koje ne utjece na ovu odluku itd.Znaci da li se to ilad moze izbrisati ili kako da kazem,kao i da li ja sad da trebam potvrdu o nekaznjavanju za nesto mogu uopce dobit ili kako ?A za to nedjelo me je prijavio bivsi decko moje sada isto bivse koji je trazio sve moguce nacine da me u biti ubije ,znaci da izgubim posao i slicno.Slucajno mi je prijava koju je uputio mojoj firmi prepricana u diskreciji,i uglavnom po toj prijavi Nadan je za mene mala beba.

Uglavnom produzio sam ja malo,ali zato sto sam povredjen s time svime.Optuznica i sud je bio 2015 godine.

 

uređeno: od magistar0
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima ovako javljam se vamo imam problem prosle godine u 7mj sam vozio prijatelja kuci ravna cesta ograničenje 70km/h isprekidana linija ispred mene se je vozio jedan stari covjek on se sig vozio 60km/h normalno dao sam ljevi pokazivac smjera da cu ga zaobic i nisam vidio da je policija iza mene u trenutku kad sam nastavio prestizat policajka nije dala ljevi pokazivac nego je mene zaustavila i oduzela vozacku na 2mj i kaznu 3800kn pa me samo zanima dali ta kazna moze otici u zastaru el trenutno nisam zaposlen i nemam nista na sebi bio sam kod nacelnima policije i on kaze da tu nista nemoze ali samo znam da nacelnik laze da on nemoze nista L.P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne, načelnik ne može ništa, a zastara je 4 godine od počinjenja prekršaja. Ako u tom roku donesu pravomoćnu presudu, onda imaju još 3 godine za njeno provođenje.

Ako nećeš platiti, pokušat će se naplatiti ovrhom, a ako ne uspiju u 3 godine, nastupa zastara. Za to vrijeme nećeš moći vaditi neke isprave (vozačka dozvola, registracija auta i sl.) i to je to.

U kojem obliku si dobio kaznu (prekršajni nalog...) i jesi li se žalio?

I za što si točno kažnjen, jer kazna ne odgovara prekršaju koji navodiš...?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , G-man je napisao:

Načelnik će počiniti kazneno djelo ako bilo što napravi po tom pitanju.

Nisam nista pocinio policajka mi se bila prijetila a nacelnici mogu sve rijesiti samo sto nece a ta policajka je bivsa zena od nacelnika kaznu sam dobio sto sam naveo zato kazem da nisam nista kriv nisam dobio nikakav prekrsajni nalog nazalost

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa znaci nisam dobio prekrsajni nalog nisam bio na sudu nista osim kad me je zaustavila policajka ja nju ne poznajem jedino sto mi se prijetila da cemi oduzet vozacku na 2mj i kazna 3800kn a nista nisam pocinio ni kriv ni duzan zato ja necu platiti kaznu a i kazem trenutno ne radim a kad sam bio u fini kaze mi djelatnica neka nam dostave i mi cemo drage volje maknuti ovrhu a u polici nece dostaviti el neznaju kako ce se opravdati u ministarstvu eto ti policije nije za vjerovat ali tako je zvao sam suskog vjestaka i reko sam mu sve kako je bilo i on meni kaze ti nisi nista kriv jedino da si bio pijan ili tako nesto da si ugrozio onda dobro ali ovako nista reko je meni nacelnik da ja napravim zamolbu i posaljem na sud ja jesam i dobio odgovor od suda da oni nemogu oprostiti kaznu zato sto je policiska postaja stavila na teret svi prepacuju jedne na druge 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija