Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
ivocro

promjena osobnih podataka

Preporučene objave

poz svima,

uknjizio sam se u gruntovnicu kao novi vlasnik stana. tek sam se naknadno sjetio da moram promjenit adresu prebivalista na MUP-u (nisu mi tamo uopce rekli). 

sad, nakon sto mi se promjeni adresa, u gruntovnici u vlasnickom listu ce stajati stara adresa, dali moram sto prije otici na gruntovnicu prijaviti novu adresu? 

da li sam promjenu prebivalista treba napraviti prije nego sam se uopce uknjizio u gruntovnicu? dali to sad moze predstavljati problem, sto nisam to prvo napravio? 

hvala na odgovorima!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Poštovani,

Navedeno ne predstavlja nikakav problem.

Svakako je dobro da promjenite adresu upisanu u gruntovnici, ako ona više nije važeća.

Izvadite povijesno uvjerenje o prebivalištu na MUP-u (kao razlog navedite prijavu poreza na dohodak pa ćete uštediti 40 kn biljega, uvjerenje ćete dobiti besplatno) i s njime u gruntovnicu predajte prijedlog za ispravak adrese stanovanja (50,00 kn biljega).

Problem riješen i Vi ste na miru.

Eto, nadam se da sam Vam pomogao.

Lp.

Uređeno od sevo

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this