Jump to content

Računovodstvo-obračun plaća-hitno molim !


tamy13022

Preporučene objave

Molim one koji se razumiju da mi pomognu ,a vezano je za ovlasti računovodstvenog referenta. Ja dižem kredit u svrhu refinanciranja svojih dugova koji su navedeni u očevidniku i na platnoj listi. Poslodavac mora ispuniti izjavu u kojoj se traže podaci o tome da li sam na određeno ili neodređeno,tromjesećni prosjek primanja i ukupne mjesećne obustave. Sve papire sam predala da bi mi rač.referentica rekla da ona ima nekakve zamolbe(dvije banke) da mi se obustavi plaća zbog neplačanja kredita dužnika ,a po kojem sam ja jamac. Radi se o zahtjevima iz 1999 i 2001 godine? Nikada nakon tih zahtjeva za obustavom dijela plaće nisu došla nikakva rješenje,ovrhe itd...Ne moram ni reći da su predmeti izlučeni tj,bačeni u smeće jer je rok čuvanja 6 godina i ta rač.referentica ima očito kopije koje drži u mom dosjeu. Nakon mog inzistiranja da ne dopisuje te bilješke jer se one u potvrdi za banku u kojoj dižem kredit ne traže ona inzistrira da donesem Pismo namjere iz banke u kojoj dižem kredit da će se zatvoriti sva moja dugovanja na plaći. Prvo ja nikada nisam čula za to ,a drugo normalno je s obzirom da će banka dobiti moje tri mjesećne plaće da će se to zatvoriti. Nakon svega toga ona mene obaviještava da će ona ići nazivati te banke od prije 20 godina da vidi u kojoj su fazi ti krediti?? Mene zanima smije li ona to i ako da da li su te njene ovlasti koje si uzima intern stvar svake firme ili postoje kakvi zakoni za to???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija