Jump to content

Pomoc oko bjanko zaduznice


vither

Preporučene objave

Pravna osoba (XY) mi je za posuđeni novac kako bih poboljsala poslovanje izdala 2 zaduznice ukupne vrijednosti 150000 kuna. Takoder je s doticnom osobnom potpisan ugovor o zajmu novaca.

Nakon sto je prosao rok placanja novci nisu vraceni te imam problema s naplatom.

Problem je sto firma nema nikakve imovine, te raspoloziva sredstva na racunu niti je imala prilikom izdavanja zaduznica.

 

Naime svim resursima kojim raspolaze su pod leasingom (konkretno auti) radi se o rent a car firmi.

 

Samom ovrhom na racun vlasnik firme prijeti da ce sve ugovore s lizinzima prenesti na novu firmu te ovu zatvoriti te da necu dobiti ni lipe ukoliko se usudim staviti ovrhu te ga blokirati?

 

Sto napraviti?

 

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Recite postoji li kakav nacin da on dobije novce posto nema nikakvih kredita na firmi ima 1,2 mil godisnjeg prometa s 5 zaposlenih osoba ili se dogovori neka otplata na neki drugi nacin (prodaja istih zaduznica?)

Covjek je privatno u blokadi zbog cega mi je receno da ne moze firma dobiti kredit.

 

Susretljiv je i voljan otplatiti dug no nema mogucnosti trenutno.

uređeno: od vither
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija