Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

vither

Pomoc oko bjanko zaduznice

Preporučene objave

Pravna osoba (XY) mi je za posuđeni novac kako bih poboljsala poslovanje izdala 2 zaduznice ukupne vrijednosti 150000 kuna. Takoder je s doticnom osobnom potpisan ugovor o zajmu novaca.

Nakon sto je prosao rok placanja novci nisu vraceni te imam problema s naplatom.

Problem je sto firma nema nikakve imovine, te raspoloziva sredstva na racunu niti je imala prilikom izdavanja zaduznica.

Naime svim resursima kojim raspolaze su pod leasingom (konkretno auti) radi se o rent a car firmi.

Samom ovrhom na racun vlasnik firme prijeti da ce sve ugovore s lizinzima prenesti na novu firmu te ovu zatvoriti te da necu dobiti ni lipe ukoliko se usudim staviti ovrhu te ga blokirati?

Sto napraviti?

Unaprijed hvala!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Recite postoji li kakav nacin da on dobije novce posto nema nikakvih kredita na firmi ima 1,2 mil godisnjeg prometa s 5 zaposlenih osoba ili se dogovori neka otplata na neki drugi nacin (prodaja istih zaduznica?)

Covjek je privatno u blokadi zbog cega mi je receno da ne moze firma dobiti kredit.

Susretljiv je i voljan otplatiti dug no nema mogucnosti trenutno.

Uređeno od vither

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad