Jump to content

Pravo puta


Kaco55

Preporučene objave

Imam 4-5 kvadrata praznog prostora ispred kuhinje i taj prostor granici sa magazinom i ulazim u taj prostor preko magazina (vrata). Ispred magazina je zemljiste od susjeda. Magazin je raden prije preko 50 godina i cijeli se raspada jer bi trebali uraditi izolaciju zida od magazina, medutim susjedi su sada odjednom dosli na ideju da bi taj dio zemljista zabetonirali i napravili mali put koji ne vodi nigdje. Kada sam rekao da bi trebao izolirati zid od magazina rekli su da kada se odlucim za to prvo sve iskopam, izoliram zid i opet sve zatrpam sto je nevjerojatno jer zid magazina je i bio bi nakon izolacije zatrpan zemljom (do vrha zida magazina je zatrpan zemljom) koja kada padne kisa ili kad oni poljevaju vrt, drugim rijecima kako god voda dosla u njihov vrt sve ide prema mome magazinu jer sam ja ispod njih tako da bi svako nekoliko morao izolirati zid, sto je ogroman trosak pogotovo iskopovanja i natrpavanja sto mi zvuci nevjerojatno. Zanima me imam li ja pristup puta tj pravljenje puta metar od magazina da rijesim taj problem za svagda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija