Jump to content

Punomoć za sud


Zekoplus

Preporučene objave

prije 15 sati , Zekoplus je napisao:

sud kaže da mi za svaki spis treba punomoć,

a ovrha imam min 30kom

Priložite ovjerene preslike.

prije 15 sati , Zekoplus je napisao:

I još jedno pitanje dal mogu tražit da mi se na očevo ime izvade sve ovrhe na sudu

jel ja neznam broj od svake?

 Koliko je meni poznato, samo po poslovnom broju. Ako iste ne znate, mogli bi zatražiti ispis u FINA-i. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , Zekoplus je napisao:

sud kaže da mi za svaki spis treba punomoć

Bez punomoći u kojoj je naveden poslovni broj spisa, nema uvida. Jedino da je pokušati u jednoj punomoći navesti kao razlog sve poslovne brojeve spisa. Ili kad idete na sud povedite oca, on neka traži uvid u svoje spise, a Vi mu budite pratnja.

prije 22 sati , Zekoplus je napisao:

I još jedno pitanje dal mogu tražit da mi se na očevo ime izvade sve ovrhe na sudu

Tražite od predsjednika ovršnog odjela da Vam odobri poseban postupak u kojemu bi se popisali svi ovršni predmeti koji su pokrenuti na sudu u odnosu na Vašeg oca kao ovršenika.

prije 6 sati , Spitfire je napisao:

Koliko je meni poznato, samo po poslovnom broju. Ako iste ne znate, mogli bi zatražiti ispis u FINA-i. 

Ovo je mjerodavno za ovrhe koje su dostavljene Fini na provedbu, ali opet Vam ostaje upitno koliko je ovrha ostalo aktivnih, a da nisu na Fini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jučer sam zvala predsjednicu ovršnog odjela i rekla mi je da je u redu punomoć jedna za sve spise na sudu (jel u punomoći piše za sve ovrhe na sudu)

E sad ostaje još jedan problem a to je kako doći do svih ovrha ja brojeve sve ne znam u tome je i bit da želim saznati što je na sudu jel

ovrhe su neke od 2000god dal se mogu pozvati na zastaru, rekli ste da mogu tražiti poseban postupak u kojem bi se popisali svi predmeti na sudu to bi bilo odlično

kako da to izvedem,da napišem molbu ili kako to ide?

Hvala za svaku informaciju

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 52 minuta, Zekoplus je napisao:

kako da to izvedem,da napišem molbu ili kako to ide?

Ovisno o sudu. Ukoliko predsjednik odjela prima stranke, najbolje je zatražiti razgovor i ukazati mu na Vaš problem, pa neka se on onda izjasni kojom procedurom je na njegovom sudu najjednostavnije pronaći popis svih aktivnih predmeta koji se vode u odnosu na ovršenika. I tek kada napravite uvide u te spise, moći ćete vidjeti ima li prostora za prigovor u smislu zastare.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija