Jump to content
Sign in to follow this  
emka

uskrsnica za branitelje

Preporučene objave

Poštovani,

objavljeno je da branitelji imaju pravo na uskrsnicu no samo ako su korisnici novčane naknade.

Što to točno predstavlja. Koliko može obitelj imati primanja po članu da se ostvari to pravo.

Napominjem da imam supruga koji je nezaposlen već više godina i ne prima nikakvu naknadu.

Hvala na svakom savjetu. Pozdrav.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Pa ovo ispada ako mi prelazimo cenzus od 997 kn po članu nema pravo na nikakvu naknadu, znači dovoljno je da jedna

osoba u obitelji ima minimalnu plaću i već se ne možeš prijaviti za naknadu. ????

Podijeli ovu objavu

prije 9 sati , emka je napisao:

Poštovani,

objavljeno je da branitelji imaju pravo na uskrsnicu no samo ako su korisnici novčane naknade.

Što to točno predstavlja. Koliko može obitelj imati primanja po članu da se ostvari to pravo.

Napominjem da imam supruga koji je nezaposlen već više godina i ne prima nikakvu naknadu.

Hvala na svakom savjetu. Pozdrav.

Zašto ne prima opskrbninu ?

Podijeli ovu objavu

Poštovani,

dobila sam informaciju da ukoliko ja kao supruga primam cca 6 tisuća plaću nije moguće ostvariti

nikakvu naknadu za supruga. Da li je to i dalje tako ?? Naime suprug ima preko 30 god staža i firma otišla u stečaj.

Hvala na svakom savjetu.

Podijeli ovu objavu

Proračunska osnovica je 3326,00 kn.

Trebalo bi imati mjesečni prihod od 997 kn po članu domaćinstva.(supružnici+djeca+možda uzdržavani roditelji)

Uređeno od sivko

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this