Jump to content

Prigovor na rješenje nasljedovanja


Michi88

Preporučene objave

Puno hvala na odgovoru. 

Ali neznam jel treba to sada odma kao prigovor kod bilježnika podnesti? Pričala sam sa bilježnikom reko mi je da on sada nemoze nis dok ne postane resenje punomoćno... da se to može tek posle nastaviti kao naknadno prenadena imovina.  

Cini mi se da on to sada neće napraviti i da ice skroz novi postupak otvoriti... 

I da to moramo sami onda sa resenjem ići kod tog fond. 

Kaj to nije posel bilježnika to pronaći točno ako mi to nejmu dostavimo gdje i kaj. 

moje putanje u glavnom jel je mogućnost da se to sada odma dosta ovom rješenju dok nije pravomoćan ili stvarno se mora tek prošle kad bude pravomoćan novo podnesti kao novo pronađeno? 

Nadam se da mi možete pomoći 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , Michi88 je napisao:

Pričala sam sa bilježnikom reko mi je da on sada nemoze nis dok ne postane resenje punomoćno... da se to može tek posle nastaviti kao naknadno prenadena imovina

Pazite jednu stvar,jedno je u ostavljenom roku izjaviti prigovor na rješenje o nasljeđivanju,a drugo postupak za naknadno pronađenu imovinu koji možete inicirati kao što vam je savjetovao postupajući JB,nakon pravomoćnosti rješenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija