Jump to content

tražim odvjetnika iskusanog i stručnog- oporuka krivotvorena u pravomoćnom postupku


dujka13

Preporučene objave

Tražim iskusnog i stručnog odvjetnika kome bi ovaj predmet bio izazov i potvrda njegova iskustva. Nije bitno od kuda je. Ja sam iz Rijeke. Iscrpljena sam moralno i financijski dugogodišnjim traženjem svoga prava. Prava na nasljeđivanje.  Tražim odvjetnika kome nije bitna zarada. Nisam u mogućnosti plaćati pravnu uslugu ali u konačnici naplate prouzročene štete bi bilo moguće. Ovaj predmet je plod korumpiranih sudaca sa Riječkog suda kao i njihovih prijatelja izvan Rijeke. Vode se montirani procesi sa unaprijed donesenim presudama. Raspolažem svim dokazima i samo iskusan odvjetnik ovo može sigurno dobiti. Moj život i moje obitelji je ugrožen, sve sam izgubila, od sredstava na računu, svih nekretnina a sada je pitanje vremena kada će se zakazati deložacija iz obiteljske kuće u kojoj sam živjela sa ostaviteljem kako prije njegove smrti tako i nakon. Sudačka pravomoćna odluka se temelji na dokazano lažnoj oporuci, za  koju sam tražila vještačenje van raspravno ali još uvijek prije pravomoćnosti ostavinskog rješenja. Da li je sudac dužan po službenoj dužnosti pokrenuti kazneni progon nakon ovakvog saznanja? Sudac je odbacio naš zahtjev za vraćanje postupka u prijašnje stanje, citiram: "Takva revizija ne zadovoljava uvjete da bi se o njoj moglo meritorno odlučivati." Osim krivotvorine, svjedok oporuke je u tazbinskom srodstvu (vjenčani listovi) ali ne u zakonskom redu propisanog, ali je i to je činjenica -6 koljeno. Osim svega navedenog, sud je pripisao dijelove nekretnine mimo iste oporuke, pa sam i tu zakinuta kao i za nužni dio (od djeda). Sadržaj pravomoćne oporuke je nerazuman jer nije jasno kome se šta ostavlja pa je sud široke ruke sve pripisao jednom suvlasniku-oporučnom nasljedniku. Svi predmeti se zasnivaju na krivim odnosima(suvlasništvo-vlasništvo) pa je i tako kriva primjena zakona. O svemu je izvještćen i USKOK i DORH i ništa. Prejaka je ovo karika za mene. Meni preostaje naći osobu koja bi mogla i htjela ovo riješiti ili mi je zapisano otići sa ovoga svijeta. Vremena više nemam. Odvjetnik koji je ovo vodio (15 otvorenih  predmeta) je slao vježbenike koji nemaju dovoljno iskustva, a ja sam sve uredno nagrađivala, do sada. Nemam nikakva dugovanja. Otvoreno je 15 predmeta, samo prva dva presuda u našu korist, sve ostalo izgubljeno. Troškovi su narasli do neba, sudskih pristojbi i sl.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija